Wreckfest

Wreckfest

890 Kč 890 Kč

:
Bugbear Entertainment, THQ Nordic
:
2021
wreckfest_ps5_1.jpg
Wreckfest
Stav: Nové
Kompletnost: Kompletní
890 Kč
Wreckfest jsou akční arkádové závody od firmy Bugbear, proslavené prvními dvěma díly série Flatout. Vývojáři si dali za úkol přivést na vaše herní zařízení závody s bezkonkurenčním systémem destrukce, takže na své si přijdou obzvláště milovníci drsné jízdy. Ať už budete závodit na okruzích či se pustíte s ostatními závodníky do arény všichni proti všem, plechy a urvaná kola budou létat na všechny strany. I vaši soupeři si pro sebe chtějí urvat místo na stupních vítězů a nic vám nedají zadarmo. Připočtěte k tomu zničitelné prostředí a čeká na vás nezapomenutelný zážitek, kdy vás protivník poprvé napere do stěny z pneumatik. Závodit budete v kariéře rozdělené do pěti šampionátů, kde získáváte zkušenosti na odemykání nových aut a součástek k jejich úpravě, a peníze k nákupu všech těchto vymožeností. V kampani není nouze ani o speciální závody jako je třeba klání autobusů či kombajnů. Pokud si chcete zazávodit s ostatními, hra podporuje i online multiplayer.

Playstation 5 verze nabízí oproti PS4 verzi možnost zahrát si v dynamickém 4K rozlišení s lepšími grafickými efekty jako dynamicky měnícím se rozježděným terénem, vylepšeným nasvětlením hry, ostřejšími texturami a plynulou hratelností v 60 snímcích za sekundu.
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím