« zpět na seznam

Persona 4 Golden - Playstation Vita (PSVita)

Persona 4 Golden je rozšířeným a upraveným portem úspěšného japonského RPG Shin Megami Tensei: Persona 4, vydaném původně na konzoli SONY Playstation 2. V tomto portu vydaném exkluzivně pro SONY Playstation Vita je řada přidaných prvků - nová postava do vaší party, 2 nové Social Links přidávající současně i nové dungeony a ovlivňující dosažitelné konce hry, nové příběhové scény ve hře a doplněný dabing pro některé postavy, možnost navštívit některá místa po setmění a potkat nové postavy, přidané kostýmy pro hlavní postavy a nová funkce, kdy si můžete od hry odpočinou poslechem její hudby, luštěním vědomostních kvízů a navštívit koncert.
 
Shin Megami Tensei: Persona 4 je pokračováním úspěšné série japonských RPG ze života neobvyklých středoškoláků. Děj se odehrává v malém městečku Inaba, kde začalo docházet k velmi podivným vraždám. Podle povídaček místních obyvatel vše souvisí se zdejší televizní stanicí. Hráč se ujme role čerstvě přistěhovalého středoškoláka, který se do celého vražedného kruhu přimotá a přijde spolu se svými kamarády na existenci alternativního světa v televizi. Tento svět je obývaný bytostmi zvanými Shadows, jejichž činy způsobily aktuální situaci v Inabě. Studenti také přijdou na to, že jejich vlastní verze v tomto tajemném světě jim propůjčují nadpřirozené schopnosti, s jejichž pomocí se rozhodnou odhalit a zastavit tajemného vraha. Za tímto účelem budou cestovat do televizní dimenze, kde se nacházejí dungeony, každý z nich odrazem podvědomí potenciálních obětí řádícího zabijáka. V nich narazíte na přehršle rozmanitých protivníků, kteří se vás budou snažit zastavit. Podobně jako v předchozích dílech na váš čeká tahový soubojový systém, v němž se snažíte nalézt slabiny svých soupeřů a využít je proti nim. K tomu využíváte svých schopností i speciálních bytostí zvaných Persony, které s vámi koexistují v televizním světě. Některé Persony také můžete spojit v silnější variantu. I ve čtvrtém díle je důležitá sociální složka, kdy máte celou hru rozloženou do školního roku a kromě soubojů se musíte zabývat interakcí se spolužáky a přáteli, díky čemuž se vám rozšiřují výhody, jenž čerpáte ze svých Person. Také nesmíte zapomenout se učit a chodit na brigádu, abyste si vylepšili statistiky.
Cena: 690,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam