« zpět na seznam

Sly 1 + Sly 2 - Playstation Vita (PSVita)

Sly 1 + Sly 2 je kompilace dvou dílů slavné série plošinovek, v nichž se nejlstivějšímu, nejdrzejšímu a zároveň nejrozkošnějšímu mývalovi vůbec poprvé podařilo dostat na PlayStation Vita! V kolekci naleznete dva díly této skvělé plošinovky z PlayStation 2 na jediné catridge - Sly Raccoon a Sly 2: Band of Thieves. Hry byly přepracovány do vysokého rozlišení pro lepší obrazovou kvalitu.
 
Sly Raccoon je výborná lehce netradiční plošinovka s charismatickým mývalem jménem Sly Cooper v hlavní roli. Sly je zloděj každým coulem, který se narodil v rodině největších lupičů na celém světě. K 8. narozeninám dostal zvláštní dárek jménem Thievius Raccoonus, rodinnou památku, která je předávána z generace na generaci. Thievius Raccoonus je soubor nejtajnějších rad a zlodějského umění. V zápětí je mu ale tajný spis Thievius Raccoonus ukraden! Rodinné vzácnosti se zmocnila banda lumpů, která se teď vysmívá celé Raccoon rodině. Sly musí požádat o pomoc své kamarády - počítačového experta Bentleyho a trochu přitroublého Murrayho - aby mu pomohli zachránit čest jeho mafiánské rodiny. Setkáte se zde se lstivou a prozíravou bandou těch největších lupičů v dějinách lidstva a s podsvětím plným zloduchů. K dispozici jsou minihry, různá prostředí, auta, bossové, tajné výpravy a mise.
 
Ve Sly 2: Band of Thieves slaví návrat nejen nepolapitelný zloděj Sly Cooper, ale i jeho parta složená z dalších dvou výtečníků, kterými jsou Murray a Bentley. Všichni tři hrdinové se po dvou letech od událostí z prvního dílu dozvídají, že Interpol vykopal pozůstatky robota Clockwerka, úhlavního nepřítele celého klanu Cooperů. Sly musí společně s kamarády zabránit, aby byl Clockwerk opět složen a uveden do funkčního stavu. Proto se vydávají všichni tři na další dobrodružství plné vloupaček a dobře promyšlených zlodějin, aby vykopané součástky Clockwerka ukradli a navždy zničili. Sly 2: Band of Thieves nabídne opět nádhernou stylovou cell-shadovou grafiku, promyšlené zlodějské puzzle, nové vlastnosti pro každého ze tří hrdinů, nové soubojové pohyby a také nové zlodějské schopnosti, které jsou základem celé hry. Zajímavostí je, že se ve hře mimo jiné podíváte i do Prahy.
Cena: 390,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.
« zpět na seznam