« zpět na seznam

Disney's Donald Duck Quack Attack + Disney's Winnie Tigger's Honey Hunt - Playstation (PSX)

Disney's Donald Duck Quack Attack + Disney's Winnie Tigger's Honey Hunt je kompilace 2 disneyovských plošinovek pro malé i velké.
 
Ve hře Donald Duck Quack Attack všechno začíná jednoduše. Kačer Donald se zrovna chystá k puštění televize, kde má vystupovat Daisy, jeho životní kačena (vlastně láska). Následuje veselá scénka se zapínáním přijímače a naskakuje obraz: Naše nejlepší reportérka Daisy právě vstupuje do tajemného doupěte zlého čaroděje. Daisy, slyšíme se? Ano, slyšíme, právě stojíme u vchodu do doupěte a vcházíme dovnitř... Náhle se stane něco hrozného a Daisy, naše drahá Daisy je unesena zločinným kouzelníkem, který se kromě toho chystá i na ovládnutí světa. To si samozřejmě nenechá Donald líbit a vydává se vstříc záchraně své slečny. Jenom předtím musí projít několika dalšími světy a poté bude teleportován do toho kouzelníkova. Celkem vás tedy čeká 24 úrovní plošinovkové zábavy.
 
Tigger's Honey Hunt je rovněž klasická plošinovka s postavičkami z disneyovských pohádek. Medvídek Pú pořádá párty a tak potřebuje pořádnou porci medu, aby všechny pohostil. Jeho kamarád Tygr mu samozřejmě slíbí pomoci a tak se jeho kůži vydáváte na dobrodružnou cestu napříč devíti rozsáhlými úrovněmi, abyste získali, co je zapotřebí. Tak jako se v podobných hrách sluší a patří, čeká vás hromada skákání a vyhýbání se překážkám a nepřátelsky naladěným zvířátkům (třeba včelám). Nová úroveň se vám odemkne vždy, když seberete dostatečné množství medu. Ve hře najdete tajné oblasti s extra porcí medu, můžete rovněž sbírat obrázky a dávat si je do alba a potkáte i další postavičky, které se na vás většinou obrátí s prosbou o pomoc. Poslední 3 úrovně jsou naplněné minihrami proti známým zvířátkům ze světa Medvídka Pú.
Cena: 390,-

« zpět na seznam