« zpět na seznam

Mafia Trilogy - Playstation 4 (PS4)

Mafia Trilogy je ucelená kompilace přinášející tři díly slavné gangsterské akce ve verzích pro aktuální konzole. Součástí balení tak je Mafia Definitive Edition, Mafia II Definitive Edition i Mafia III Definitive Edition, a to na třech blu-ray discích v pěkné rozkládací krabičce.
 
Mafia Definitive Edition je výrazně modernizovanou předělávkou klenotu mezi českými hrami. Nejde jen o převedení do vyššího rozlišení, ale o kompletní přepracování do moderní grafiky, která je konkurenceschopná vůči aktuálním titulům. Příběh zůstává stejný a opět se tak jako mladý taxikář Tommy Angelo nejdřív jen shodou náhod, a poté i vědomě, stáváme členy mafiánské organizace dona Salieriho. Získáte tak status i přátele, se kterými si rozumíte, ale cesta organizovaného zločinu není jednoduchá a ve městě Lost Haven je víc než dost těch, co by vás chtěli klepnout přes prsty. Hra je nyní doplněna o další příběhové vsuvky a doplnění, rozšiřující charakterizaci ústředních postav příběhu a doplňující drobné příběhové mezery originálu. Město a venkov kolem něj jsou nyní větší a doplněny o sběratelské předměty, které můžete hledat, jako kartičky a časopisy. Také lze rozšířit svůj vozový park plněním konkrétních vedlejších misí pro nová auta.
 
Mafia II Definitive Edition je kompilací základní hry Mafia II se všemi rozšiřujícími balíčky Betrayal of Jimmy, Jimmy’s Vendetta a Joe’s Adventures předělaná do vyššího rozlišení pro moderní konzole, čekají vás tak detailnější textury a detailnější nasvícení. Hra Mafia II hráče díky poutavému příběhu vtáhne do temného a nemilosrdného světa mafie. Fikce je zdokonalena propracovanou atmosférou evokující dané období. S nezvyklou mírou pečlivosti jsou využity dobové reálie jako oděvy, automobily, hudba a reklama tak, jak je znala Amerika 40. a 50. let 20. století. Hráč snadno podlehne herní podívané ve stylu hollywoodských trháků a uvěří charakterním postavám pohybujícím se v životem kypícím velkoměstě.Hlavním hrdinou je Američan s italským původem Vito, syn chudého přistěhovalce, který se snaží uniknout životu v chudobě, který musel snášet po celé své dětství. Vito společně se svým dlouholetým přítelem Joem se vydají na cestu organizovaného zločinu. V touze vyhnout se životu s každodenním lopocením a pachtěním tak, jak jej vedl jeho otec, sní Vito o tom, že se vypracuje a společně s Joem předvedou mafii, co v nich vězí, a pokusí se získat si jméno v ulicích města. Oba dva přátelé však záhy zjišťují, že takový život není až tak úžasný, jak se jim na počátku zdálo.
 
Mafia III Definitive Edition je rozšířenou verzí hry Mafia III, která kromě základní hry obsahuje i tři balíčky DLC Faster, Baby!, Stones Unturned a Sign of the Times. Ty do hry přidávají vlastní minikampaně a nové protivníky. Mafia III posouvá svůj děj oproti předchozím dílům do druhé poloviny 20. století. Píše se rok 1968. Lincoln Clay se vrací z vietnamské války do svého rodného města New Bordeaux. Ve Vietnamu prožil velmi krušné chvilky a na své činy a utrpení ostatních chce zapomenout a užít si pokud možno klidný život se svou adoptivní rodinou. Jak už to tak ale bývá, plány se sesypou jako domeček z karet. Po oslavě na přivítanou se Lincoln dozvídá, že se jeho adoptivní otec se svou „rodinou“ dostal do velkého maléru. Přestal platit výpalné italské mafii, které ve městě šéfuje Don Sal Marcano a jeho příbuzní. Jediná cesta z tohoto průšvihu vede přes velmi riskantní akci, vykradení sejfu Národní banky. Události v zápětí nabírají obrátky a končí tím, že Sal Marcano zrazuje adoptivní rodinu Lincolna Claye a všechny členy černošského gangu povraždí. Lincoln má nyní jeden cíl – pomstu. Nestačí však Marcana jen zabít, musí zakusit stejnou ztrátu jako Lincoln a přijít o vše, co vybudoval. Lincolnovým úkolem je tedy vybudovat novou zločineckou rodinu a svrhnout Marcanovo impérium. Nasedněte do jednoho z dobových bouráků a projeďte se po ulicích otevřeného světa, z něhož přímo dýchá americký jih. Město New Bordeaux totiž bylo vymodelováno podle New Orleans, se všemi typickými prvky - od typické francouzské čtvrti s nádhernou architekturou, přes chudinskou čtvrť až po tradiční místní bažiny plné aligátorů. Po městě jsou rozesety povinné i nepovinné události, které budete akčně řešit. Ať už hezky ručně nebo pomocí celé řady dostupných zbraní, Lincoln se s nepřáteli jako bývalý voják nepáře. Nebude na své cestě za pomstou sám, svou nově vybudovanou zločinnou říši rozděluje mezi své tři pomocníky – šéfovou zdejší černošské komunity Cassandru, specialistu na výbušniny Thomase Burkeho a hrdinu druhého dílu mafie Vita Scalettu. Podle jejich vlivu ve městě získává Lincoln nezanedbatelné výhody, od každého pomocníka jiné. Pokud ale nebude po jejich, můžou se na pomstu donu Marcanovi vykašlat a Lincolna zradit.
 
Kompilace vyžaduje připojení k internetu pro stažení češtiny do hry Mafia Definitive Edition a přídavných DLC balíčků do hry Mafia III Definitive Edition.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Jazyk hry: čeština
Cena: 1090,-


Video:

« zpět na seznam