« zpět na seznam

Playstation VR Worlds - Playstation 4 (PS4)

Playstation VR Worlds je soubor pěti her vytvořených pro virtuální realitu Playstation VR. Demonstrují různé aspekty a herní styly, s nimiž se můžete na tomto unikátním zařízení setkat. Všechny obsažené tituly lze hrát na ovladači SONY Dualshock 4, ale některé podporují i pohybové Move ovladače.
 
The London Heist je drsný kriminální příběh o jedné pokažené loupeži. Celá hra je z pohledu vlastních očí a zúčastníte se v ní i několika přestřelek.
 
Scavengers Odyssey je sci-fi střílečka, v níž pilotujete kráčejícího robota a snažíte se odhalit tajemství záhadného vraku vesmírné lodi v poli asteroidů. Život vám znepříjemňuje horda mimozemských brouků, jenž na vás neúprosně dorážejí, naštěstí máte možnost přeskakovat mezi jednotlivými asteroidy.
 
VR Luge vás položí na prkno jedoucí stále se zvyšující se rychlostí z kopce, a na vás je vyhýbat se různým překážkám jako jsou auta nebo cyklisté.
 
Ocean Descent je spíše než hrou zážitkem. V potápěčské kleci máte za úkol nalézt potopenou loď a potkáváte rozmanitou podmořskou zvířenu.
 
Danger Ball je virtuální sport budoucnosti, v němž si se svým soupeřem přepinkáváte stále rychlejší míč a kdo první mine, dostává gól.
 
Hra vyžaduje Playstation VR.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 390,-


Video:

« zpět na seznam