« zpět na seznam

Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection - Playstation 4 (PS4)

Heavy Rain & Beyond: Two Souls Collection je kompilace dvou oceňovaných herních thrillerů původně vydaných na Playstation 3.
 
Heavy Rain je projektem dobře známého francouzského studia Quantic Dreams, které se do srdcí hráčů zapsalo tituly jako Omikron: Nomad Soul a Fahrenheit. Žánrově se jedná o temný thriller s tíživou atmosférou, která vás nepustí až do samého závěru, a zároveň jeden z nejzajímavějších exkluzivních PS3 titulů vůbec. Příběh hry vypráví o lidském zoufalství i triumfech a přináší nebývale silný příběh posazený do úchvatné noirové atmosféry. Origami vrah, jak ho média nazývají, terorizuje město svými hrůzu nahánějícími vraždami a policie je zatím bezradná. Během toho, jak se seznamujete se čtyřmi hlavními postavami hry se i ony stanou těmi, jejichž životy zasáhne ničivá cesta tohoto bezcitného vraha. Dokážete jeho skutečnou identitu odhalit dřív, než ohrozí další životy? Heavy Rain se vyznačuje příběhem se skvělým tempem, který vám zmrazí krev v žilách. Je to příběh, který spočívá na vašich rozhodnutích a jejich důsledcích, přičemž hra nabízí přes 20 různých zakončení! Všechny postavy budou jednat zcela realisticky, podle toho, kde se nacházejí, kým jsou a v jakých okolnostech konají... Kam až jste schopni zajít, abyste uchránili toho, koho milujete?
 
Beyond: Two Souls je unikátní, interaktivní psychologický thriller od tvůrců cenami ověnčeného hitu Heavy Rain. Díky zbrusu novému hernímu enginu a přesvědčivému, originálnímu příběhu představuje novou generaci interaktivního dramatického hraní. Ponoříte se do života Jodie Holmes, mladé ženy, která má nadpřirozené schopnosti díky jejímu psychickému propojení s neviditelnou entitou. Zažijete nejvýraznější okamžiky života Jodie, a ovlivníte její osud prostřednictvím akcí a rozhodnutí, které mají na děj hry osudný vliv. Hra obsahuje psychologické, duchovní a thriller elementy a soustředí se na otázky, co se stane po smrti. Hra poskytuje hráči možnost prožít 15 let (od 8 po 23) Jodiina života, kdy se snaží zjistit skutečné poselství entity s názvem Aiden, která stojí od dětství po jejím boku. Beyond: Two Souls má exkluzivní Hollywoodské obsazení - v roli hlavní hrdinky Jodie Holmes stojí Ellen Page, mezi dalšími se objeví osobnosti jako Willem Dafoe či Kadeem Hardisone.
 
Verze pro Playstation 4 využívají silnějšího výkonu konzole a nabízí hry ve vyšším rozlišení 1080p a kvalitnější textury, taktéž ve vyšším rozlišení. V Heavy Rain si můžete povšimnout rychlejších načítacích časů, přepracovaného nasvícení scén nebo kvalitnějších stínů a částicových efektů jako třeba kapky vody. Beyond: Two Souls pak obsahuje navíc zdarma i DLC The Enhanced Experiments a možnost přehrát si kapitoly příběhu v chronologickém pořadí.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Jazyk hry: čeština, angličtina
Poznámka: Heavy Rain anglicky, Beyond: Two Souls česky
Cena: 390,-


Video:

« zpět na seznam