« zpět na seznam

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Collection - Playstation 4 (PS4)

The Walking Dead: A Telltale Games Series - Collection je kompilace prvních dvou dílů oblíbených dobrodružných adventur na motivy slavné předlohy. Jsou doplněny o rozšiřují epizody 400 Days a Michonne a první sezóna má vylepšené grafické zpracování.
 
The Walking Dead: A Telltale Games Series je hra na motivy populárního komiksu a seriálu Živí mrtví, od studia Telltale a obsahuje všech 5 vydaných epizod. The Walking Dead: A Telltale Games Series je adventura, ve které je kladen důraz především na příběh, více než střílení vás tedy čeká prozkoumávání lokací, sbírání předmětů a mluvení s NPC postavami. Vaše rozhodnutí budou ovlivňovat hru a vaše vztahy s ostatními postavami. Čeká vás tak velmi filmový zážitek, který bude co se atmosféry a počtu zombíků týče, věrný předloze.
 
Hlavní hrdinkou druhé sezóny je jedenáctiletá dívenka Clementine hledající cestu do bezpečí. V její kůži se budete muset popasovat s okolními zombíky i problémy, které vám po cestě vyvstanou. Od počátku apokalypsy už uplynul nějaký ten rok, přeživší lidé jsou stále zoufalejší a jejich činy někdy méně pochopitelné. Přátelství tak někdy ustupuje agresivnímu pudu sebezáchovy. Opět se můžete těšit na vyšponovanou atmosféru a neustálý pocit nebezpečí. Sebemenší volba (mnohdy velmi kontroverzní) bude mít své následky, které určitě poznáte a nenecháte je bez povšimnutí.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 690,-


Video:

« zpět na seznam