« zpět na seznam

LEGO Marvel Collection - Playstation 4 (PS4)

LEGO Marvel Collection je kompilací všech tří dosud vydaných LEGO her ze světa Marvel komiksů včetně veškerého dodatečně vydaného obsahu. Na disku se tak nachází hry LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Marvel Avengers a LEGO Marvel Super Heroes 2.
 
V LEGO Marvel Super Heroes se vžijete do role členů týmu Avengers, jako je neohrožený Kapitán Amerika, borec Iron Man nebo božský Thor, samozřejmě se ale můžete těšit i na další Marvelovské hrdiny jako je Spider-Man nebo Ghost Rider. Ústřední zápletka hry se točí kolem roztříštěného prkna Silver Surfera, jehož části propůjčují svým držitelům nesmírnou moc. Hrdinové se je musí pokusit najít, než se k nim dostanou padouchové jako Loki, Magneto, Dr. Doom nebo samotný Galactus. Jako základna a místo, odkud se hrdinové vypravují na různé mise dobrodružství slouží americký New York. Stejně jako reálnému městu mu nebudou chybět tak významné oblasti jako netradičně strukturované náměstí Times Square nebo ikonická Socha svobody, z oblasti ryze fiktivních komplexů se můžeme těšit třeba na honosnou Stark Tower. LEGO Marvel Super Heroes nabídne spoustu zábavných hříček, puzzlů ale i zajímavý příběh a nadabované postavičky. Dohromady jde ve hře odemknout přes 100 marvelovských hrdinů.
 
Lego Marvel Avengers je druhým dílem LEGO série, který je zasazen do univerza komiksového Marvelu. Těšit se můžeme na řadu komiksových hrdinů z rovnou šesti marvelovských filmů. Řeč je konkrétně o obou dílech Avengers, o dvojici filmů s Kapitánem Amerikou, o Thorovi a jeho Temném světu a hra se také inspiruje třetím Iron Manem. V sázce tentokrát bude osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom hrdinové Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství pro každého. Budete hrát jako nejsilnější super hrdinové s cílem zachránit lidstvo. Jak je již u LEGO her dobrým zvykem, příběh vás zavede na spoustu známých míst z filmů. Klíčové scény si tak můžete užít na vlastní kůži ve vtipném LEGO zpracování, a to včetně slavné bitvy o New York z prvního dílu Avengers. Hra vám umožní odemknout více než 100 postav, za které si budete moci zahrát.
 
LEGO Marvel Super Heroes 2 vrací oblíbené komiksové postavičky do LEGO prostředí, kde se musí utkat s řadou protivníků. Nově jsou zde třeba Strážci galaxie, Black Panther, Doktor Strange nebo Spider-Manové z alternativních dimenzí. Zdejší události totiž vytrhly několik světů z jejich právoplatného místa v čase a prostoru a utvořilo slepenec nazvaný Chronopolis. Za vším stojí padouch Kang the Conqueror a jeho poskoci, jejichž činy hrozí zničením celého vesmíru, a je tak potřeba je zastavit. Naštěstí se v Chronopolis nachází mnoho unešených hrdinů, kteří si dokážou s nebezpečím poradit. Jak je u LEGO her zvykem, i tuto si můžete zahrát v kooperativním režimu se dvěma ovladači.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 790,-


Video:

« zpět na seznam