« zpět na seznam

Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue - Playstation 4 (PS4)

Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue je remasterovaná kompilace tří titulů, doplňující fantastický svět JRPG eposu Kingdom Hearts - Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD vydané původně na konzoli Nintendo 3DS, Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep - A Fragmentary Passage a nakonec filmeček Kingdom Hearts X Back Cover.
 
Kingdom Hearts: Dream Drop Distance je japonské RPG ze slavné série, odehrávající se po událostech druhého dílu. Protože hrozí návrat padoucha Xenahorta, král Mickey a Yen Sid se rozhodnout učinit z hrdinů Sory a Riku skutečné mistry v ovládání zbraní Keyblade. Aby toho docílili, vyšlou je do sedmi spících království, kde budou otestovány jejich schopnosti a přitom ona království i probudí z jejich spánku. Navštívíte světy inspirované filmy ze stáje Disney jako je Zvoník u Matky boží, Pinocchio, Fantasia a Tron. Zůstává akční soubojový systém, v němž se přepínáte mezi Riku a Sorou, a jenž nově využívá mechaniky zvané Flowmotion, umožňující rychlý pohyb i po zdech. V soubojích také využijete systém Command Deck, díky němuž si můžete nastavit často používané akce a útoky do předem připraveného balíčku. Jako nový druh nepřátel se představí požírači snů, Dream Eaters. Některé z nich ale i zrekrutujete na svou stranu a budete využívat jejich speciálních schopností a útoků v soubojích. HD předělávka pak upravuje ovládání, aby se nespoléhalo na dotykový displej konzole Nintendo 3DS, a přenáší grafiku do vyššího rozlišení s přidanými detaily.
 
A Fragmentary Passage je hratelný epilog dílu z PSP Kingdom Hearts: Birth by Sleep, a sleduje další osudy hrdinky Aquy a její propojení s dějem hry Kingdom Hearts III. Současně také slouží jako ukázka nového enginu a umožňuje fanouškům série si užít plynulý akční bojový systém v dechberoucím vizuálu.
 
Kingdom Hearts X Back Cover je příběhové shrnutí hry Kingdom Hearts X Unchained, vydané původně pro mobily a webový prohlížeč. Její děj předcházel o mnoho let prvnímu dílu série a pojednával o válce držitelů zbraní Keyblade. Její děj je v PS4 verzi přítomný jako video ve filmovém podání.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 450,-


Video:

« zpět na seznam