« zpět na seznam

Dark Souls III: The Fire Fades Edition - Playstation 4 (PS4)

Dark Souls III: The Fire Fades Edition je rozšířenou verzí populárního akčního RPG.
 
Dark Souls III je pokračování dnes již legendární série akčních RPG, poslulých mimo jiné tím, že vám nic nenaservírují na stříbrném podnose. Příznivci si pochvalují jejich brutální, ale férovou hratelnost, jež po vás vyžaduje zvládnutí herních mechanismů a odměnou vám je krutý a nelítostný fantasy svět, v němž vás čeká to nejhorší. Království Lothric je místo, kam se poutníci vydávají před svou smrtí. Vy hrajete za hrdinu, jenž musí najít mocné bytosti Lords of Cinder, zodpovědných za plamen First Flame, zdroj místní moci. Ten však zhasl a cesta za jeho bývalými strážci nebude jednoduchá. Vyberte si jedno z deseti povolání a pusťte se do výpravného akčního RPG dobrodružství. Samotný soubojový systém se dočkal spousty zpestření a úprav, ale stále vychází ze základů Souls série. Každá chyba je tedy po zásluze potrestána. Musíte se naučit, kdy blokovat, kdy provést protiúder nebo kdy se zkrátka nepříteli vyhnout. Na výběr máte celou řadu zbraní a brnění, hra nově obsahuje systém Weapon Arts kdy každá zbraň má navíc jeden unikátní typ útoku, který může být v některých situacích neocenitelný. To dodává soubojovému systému ještě další hloubku a možnost strategizování. Podobně jako u předchozích dílů se online můžete potkávat s dalšími hráči, ať už si budete pomáhat nebo zkřížíte vé zbraně, ať vyhraje ten nejlepší.
 
Dark Souls III: The Fire Fades Edition kromě základní verze hry obsahuje i obě vydaná rozšíření Ashes of Ariandel a The Ringed City.
Cena: 890,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam