« zpět na seznam

Game of Thrones: A Telltale Games Series - Playstation 4 (PS4)

Game of Thrones: A Telltale Games Series je dobrodružná hra zaměřená na příběh zasazená do známého fantasy světa ze seriálu Hra o trůny. Její autoři, firma Telltale, má s tímto žánrem mnoho zkušeností ze svých her jako je The Walking Dead, Minecraft: Story Mode nebo Tales From Borderlands. Ve hře se potkáte se známými postavami seriálu, jako je třeba John Snow, Tyrion Lannister, Margaery Tyrell nebo Daenerys Targaryen, ale hrát budete za několik příslušníků šlechtického rodu Forresterů. Mladý Ethan Forrester se nečekaně stává hlavou rodu poté, co jeho otec zahyne v událostech známých jako Krvavá svatba. Musí se teď postarat o region Wolfwood, jemuž Forresteři vládnou, zvážit alianci s Ramsay Boltonem, a čelit invazivnímu vlivu sousedního rodu Whitehillů. Jeho sestra Mira se mezitím jako služebná Margaery Tyrell dostává do konfliktu mezi ní a Cersei Lannister a postupně je vtahována do světa intrik a politických machinací. Podobně jako v jiných hrách od Telltale, na bedrech hráče jsou především rozhovory s postavami a mnohá rozhodnutí v průběhu hry, často v přísném časovém limitu, jimiž se rozhoduje o dalším vývoji příběhu včetně možného úmrtí některých postav.
 
Děj je rozdělen do šesti epizod a na disku se nachází prvních pět z nich. Poslední epizodu si můžete stáhnout zdarma z Playstation Store, když máte disk v mechanice.
Cena: 450,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam