« zpět na seznam

Fallout 4 - Playstation 4 (PS4)

Fallout 4 se odehrává v postapokalyptickém, nukleární válkou zničeném Bostonu 23. století. Od konfliktu uběhlo 200 let. Hráč se ocitá v kůži jednoho z přeživších, kterému se dostalo privilegovaného místa v protiatomovém krytu Vault 111. Právě v něm je navzdory očekávání na dvě stovky let zmražen, aby pak po probuzení odhalil tragický osud své rodiny. Vydejte se do masivního otevřeného světa plného množství vedlejších postav, městeček, tajných míst, lesů, řek, pustých planin, skal, interaktivních průmyslových komplexů, hřbitovů, zamořených oblastí, ale také znepřátelených obyvatel, zmutovaných zvířat a netvorů. Připojte se k některé z mnoha frakcí soupeřících o moc nebo buďte vlkem samotářem - volba je jen na vás.
 
Staňte se kýmkoliv budete chtít díky unikátnímu charakterovému systému S.P.E.C.I.A.L.. Volit můžete ze stovek speciálních vlastností a výhod a vyvinout si tak svůj vlastní hrací styl. Stanete se po zuby ozbrojeným vojákem, který nikoho a nic nešetří, nebo třeba charismatickým řečníkem, jehož hlavní zbraní jsou slova? Fallout 4 můžete hrát jakýkoliv stylem, který vám padne nejlépe. Sbírejte, vylepšujte a vytvářejte stovky předmětů v nejpokročilejším craftovacím systému, jaký tu kdy byl. Zbraně, chemikálie nebo jídlo, prakticky cokoliv si můžete vytvořit dle svých představ. Později si budete moci stavět dokonce celé pevnosti! V intenzivních soubojích z pohledu první či třetí osoby můžete využít zdokonaleného zaměřovacího systému (zvaného V.A.T.S.). Zpomalte čas, vyberte si kam chcete protivníka zasáhnout a palte.
 
Krásná grafika nové generace a neotřelý engine přivádí svět Falloutu k životu tak, jako ještě nikdy předtím. Od pustých lesů Commonwealthu po ruiny Bostonu - každá lokace je přeplněna detaily, které postřehnete třeba až při druhém hraní.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 290,-


Video:

« zpět na seznam