« zpět na seznam

Pro Evolution Soccer 2018 - Playstation 4 (PS4)

Pro Evolution Soccer 2018 je dalším pokračováním úspěšné fotbalové série a letošní ročník přináší vylepšení téměř na všech frontách. Řádné inovace přináší funkce Real Touch+, která se stará o to, aby první kontakt s míčem působil věrohodně a realisticky. Hráči nyní v závislosti na svých reálných statistikách dokážou hrát celým tělem a jednotlivými částmi kopačky, aby míč správně zpracovali a rozdíl je opravdu znát. Přepracován byl i pohyb jednotlivých hráčů v poli a AI se tak stává slušným spoluhráčem ve vašem týmu. Volní hráči si nabíhají do prostoru o něco inteligentněji, lépe útočí i brání a lze se na ně více spolehnout. Velkou změnou prošel systém ovládání, kdy je nyní vylepšena vaše kontrola nad ovládaným hráčem, opět se více přibližující reálnému fotbalu. Díky motion capture se hráči nyní pohybují jako jejich nasnímané skutečné předlohy, zejména brankáři se za míčem vrhají ještě plynuleji a při střelách z blízkosti na poslední chvíli vymrští ruku ve snaze míč nějak vypíchnout. Další dávku realismu dostal do vínku i míč. Vylepšená umělá inteligence vám pak umožňuje plynule měnit taktiku v průběhu zápasu a zaskočit tak soupeře neočekávanou situací.
 
Hlavním herním režimem je pak kariéra, zde nazvaná Master League, do níž si můžete nově přidat výzvu módem Challenge a upravit tak podmínky, za nichž vyhrajete či prohrajete. Hráči holdující online multiplayeru pak svůj klub mohou vést v režimu MyClub, kde poměří své síly s dalšími virtuálními fotbalisty světa. Nové herní módy, kterými jsou (online) kooperace a náhodná partie představují příjemné zpestření a nemusí se jednat pouze o zápasy 2 na 2, ale letos poprvé i 3 na 3. Komu chybí (letos rozšířené) licence všech zúčastněných klubů, může zamířit na stránku PES World, odkud si (i pro konzole) stáhne kluby, hráče, trenéry, dresy i stadiony.
Cena: 390,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam