« zpět na seznam

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Collection - Playstation 3 (PS3)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Collection je kompilace tří dílů bojovek na motivy slavné mangy - Naruto: Ultimate Ninja Storm a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 a 3.
 
Naruto: Ultimate Ninja Storm je hra z dílny od Bandai Games, která přináší příběh ninji Naruta a jeho přátel. Hra Vám umožní zhostit se jedné z 25 postav známých z TV série Naruto, kdy každá postava je originální vzhledově i co se týče speciálních útoků a bravurních schopností. Budete se pohybovat po rozsáhlém světě, který bude plný NPC postav jenž žijí vlastní životy. Projdete stovkou misí a mnoho dalšího. Nechybí zde ani multiplayer, jenž Vám umožní si změřit síly s ostatními hráči a dokázat, kdo je ten nejlepší ninja. Základem jsou trojrozměrná bojiště, která jsou dokonce mutlidimenzionální. Prostředí tak bude při boji hrát obrovskou roli a každé bude mít svá specifika, jichž bude třeba využít, popřípadě si dát pozor na jejich přednosti využívané soupeřem. Nejde přitom jen o bitky, protože do hry je zakomponována asi stovka příběhových úkolů. Kromě klasických úderů a komb bude možné objevovat tajné kombinace, které jsou obzvlášť silné.
 
V Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 hráči potkají řadu kriminálních Akatsuki postav v ohromujícím příběhu, kde dokonce uvidíte Sasuke v Akatsuki kostýmu. Hra má japonský dabing, téměř nekonečné množství odemykatelných věcí a power ups, řadu zbrusu nových prostředí k prozkoumání, offline multiplayer pro dva hráče, úžasnou grafiku věrnou původní anime. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 je nepřehlédnutelné tornádo divoké ninja akce.
 
Ve Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 se vrací oblíbené souboje s bossy a hromada nových možností, které prohloubí herní zážitek. Vůbec poprvé se hráčum představí tajemný Masked Man a odkryje se útok skupiny Nine-Tails na vesnici Leaf Villlage. Hráči tak budou moci zažít jedinečné momenty z anime seriálu, ale v mnohem větší míře. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 vám představí dosud nejuvěřitelnější svět Naruta, jaký byl kdy ve videohře k vidění! Přiběhový mód začíná přímo během nečekané invaze Nine-Tails! Pomozte Hiruzenovi a Minato ochránit vesnici proti maskovanému muži a nepřátelské skupině! Bossové jsou zpět, ale tentokrát v mnohem větším měřítku než na jaké jste byli zvyklí. Připravte se zapojit do boje celou vesnici! Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 obsahuje naprosto největší počet charakterů, díky kterému si mohou fanoušci zahrát za svou oblíbenou postavu ze seriálu, ať už kladnou nebo zápornou. Edice Full Burst přináší navíc novou kapitolu příběhu, v níž se Itachi a Sasuke spojí proti Kabutovi, který je současně i nově přidanou postavou v módu Versus. K dispozici je 100 nových misí, často s unikátními úkoly představujícími skutečnou výzvu, a všech 38 kostýmů, jenž byly vydány v DLC pro původní titul. Jako bonus navíc byly příběhové animace vyšperkované o nové grafické efekty.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 690,-


Video:

« zpět na seznam