« zpět na seznam

Move Mind Benders - Playstation 3 (PS3)

Move Mind Benders je soubor tří logických her (Tumble, echochrome ii a Lemmings) pro ovladač Playstation Move. Hra také podporuje 3D zobrazení.
 
Tumble před vás postaví zdánlivě jednoduchý úkol – postavit co nejvyšší konstrukci z poskytnutých stavebních bloků. Podobně jako v klasice Tetris vám ale málokdy přijdou přesně takové kousky, jaké potřebujete, a je na vás situaci kreativně vyřešit. Na rozdíl od Tetrisu si ale musíte dávat pozor i na fyzikální zákony, aby se vám například konstrukce nezačala převažovat nebo abyste nepustili stavební blok z příliš velké výšky. Postupem ve hře si odemykáte další úrovně a herní módy, z nichž některé jsou pravým opakem a konstrukce v nich naopak ničíte. Různé herní režimy umožňují i hru více hráčů, ať už střídavě nebo přímo proti sobě, kdy si můžou dokonce škodit sebranými bonusy jako je například zemětřesení.
 
echochrome ii využije bezezbytku vaši prostorovou představivost. Vaším úkolem je dovést stínového panáčka do cíle. Toho dosáhnete jedině tím, že mu vytvoříte cestu právě ze stínů. V každé úrovni jsou vznášející se předměty a váš Move ovladač slouží jako „baterka“, kterou na ně svítíte. Musíte předvídat panáčkovu cestu a vytvářet mu dostatečně s předstihem stínové plošiny a zaplňovat v nich díry, popřípadě využívat dalších prvků jako trampolíny nebo teleporty. Kromě standardního herního režimu si můžete zahrát i módy v nichž sbíráte postavičky rozeseté po úrovni, nebo přebarvujete barevné bloky tím, že přejdete po jejich stínu.
 
Kdo by neznal klasickou logickou zábavu ze série Lemmings? Úkolem hráče bude, stejně jako vždy, kontrolovat armádu přihlouplých lumíků tak, aby se jich skrze všechny v levelu nastražené pasti dostalo v přísně stanoveném časovém limitu co nejvíce do exitu. Lemmings je titul, který vyžaduje rychlé a přesné rozhodování, jež spočívá hlavně ve využívání specifických vlastností jednotlivých lumíků na pravém místě a v pravý čas. Některý lumík dokáže v pravou chvíli explodovat a uvolnit cestu ostatním. Jiný zas dokáže přežít pád z velké výšky, další dokáže vyhloubit horizontální tunel a nechybí ani lumík co umí budovat lávky pro svoje druhy. Tyto a řadu dalších speciálních schopností bude hráč využívat pro překonávání široké škály překážek a nyní poprvé přes pohybový ovladač Playstation Move, umožňující plynulý a přesný výběr schopností nebo lumíků.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 290,-

« zpět na seznam