« zpět na seznam

Jak and Daxter: The Trilogy - Playstation 3 (PS3)

Jak and Daxter: The Trilogy se je kolekcí 3 her velmi populární plošinovkové série, která slavila velký úspěch na Playstationu 2. Všechny 3 hry byly přepracovány do vysokého rozlišení, také podporují 3D zobrazení a trofeje. V USA vyšla tato kolekce pod názvem Jak and Daxter Collection.
 
Jak and Daxter pochází ze stejného "hnízdečka" jako úspěšná série Crash Bandicoot známá z původního PlayStationu, a byla prvním titulem vývojářů z Naughy Dog pro PlayStation 2. Jak and Daxter je nádherná hra, která vás okouzlí na svou dobu úžasnou grafikou, fantastickým příběhem, humorem a opravdovým dobrodružstvím. Hra patří mezi nejlepší plošinovky, které se na PS2 objevily a možná by se dokonce dala označit za vůbec nejlepší klasickou plošinovku, která na tuto konzoli vznikla.
 
Ve druhém dílu série nazvaném Jak II: Renegade je náš hlavní hrdina, Jak, ztracen v záhadném městě daleko od domova. Dva roky strávil ve studené a temné vězeňské cele. Vystaven mučivým pokusům, jeho tělo se kroutilo pod vlivem Dark Eco. Nyní se Jak vrátil a chystá odplatu. Utíkejte, střílejte, hledejte, ničte a zažijete dobrodružství, ve kterém se snoubí klasická plošinovkování, boj a neutuchající akce. Objevte bezpočet klikatých ulic v uspěchaném městě Haven City. Jděte pěšky nebo ukradněte futuristické vznášedlo a pátrejte ze vzduchu. Potkejte známé tváře, seznamte se s novými záhadnými postavami a uvolněte hrozivé Jakovo druhé já, aby vyřídil různé nepřátele v 75 skvělých misích. A kdo jsou největší Jakovi přátelé a nepřátelé? Daxter, je Jakův nejvěrnější přítel, bojují spolu proti krutému Baronovi, největšímu nepříteli. Jak II: Renegade je vynikající akční adventura v kombinaci se střílečkou a závodní hrou pro jednoho hráče, u které se nebudete 100% nudit!
 
Jak 3 je, jak se dá jistě vytušit, třetím dílem v této populární sérii akčních plošinovky. Rok po událostech v předchozím díle se hráči mohou znovu vrátit do Heaven City a přesvědčit se, jak se vede hrdinům, kterými jsou Jak, Dexter a Pecker. Situace je bohužel špatná. Jak sice v minulém díle Heaven City zachránil před Korem, ale město je od té doby ponořeno v chaos. Ten působily tři názorově odlišné frakce, jež soupeří o moc nad celým městem. Ze špatné situace je bohužel obyvateli viněn Jak, který nakonec skončí v doživotním vyhnanství v pustině. Jak naštěstí v této situaci nezůstane sám. Dexter a Pecker se objeví, aby pomohli a společnými silami dali celou ošemetnou situaci do pořádku a hlavně konečně zničili odporného Kora a Železné hlavy. Hra nabídne opět o kousek vylepšenou grafiku, detailnější provedení lokací a také celou řadu nových ovladatelných vozidel, jež budou hrát velkou roli. Jak i Dexter jsou oba ovladatelní a k dispozici budou mít spoustu nových sil temného i světlého charakteru a také nové vylepšovatelné zbraně. Tvůrci do hry implementovali i reálný fyzikální model, rag-doll efekty a navrch přidali i více než 60 minut skvělých kvalitních renderovaných animací pro vyprávění příběhu.
Cena: 550,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam