« zpět na seznam

Assassin’s Creed: Birth of a New World – The American Saga - Playstation 3 (PS3)

Assassin’s Creed: Birth of a New World – The American Saga je kompilace tří titulů ze série Assassin’s Creed na jednom disku: Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed IV: Black Flag a Assassin’s Creed Liberation HD. Pro majitele konzolí Playstation 3 a Xbox 360 jde o jedinou možnost mít hru Assassin’s Creed Liberation HD ve fyzické verzi na disku.
 
V Assassin's Creed III prožijete Americkou válku za nezávislost (1753 až 1783) způsobem, jakým nebyla nikdy a nikde zaznamenána. Největší projekt v historii Ubisoftu vám rovněž představí nového hrdinu pro toto období, Ratohnaké-tona, napůl domorodého Američana, napůl Angličana, osvojujícího si jméno Connora Kenwaye. On se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii vás hra vezme na pouť nezkrotnou divočinou, nazvanou jednoduše „frontier“. Vstoupíte do vibrujících a rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní Britskou armádou.
 
Assassin's Creed IV: Black Flag přenáší slavnou sérii do zcela nového prostředí. Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde je korupce, nenasytnost a krutost samozřejmostí. Mezi těmito psanci je drzý mladý muž jménem Edward Kenway, charismatický, ale brutální kapitán pirátů, jenž byl cvičen asasíny. Svým bojem o slávu a moc si vybudoval respekt u legend, jako třeba u slavného Blackbearda. Ale také se připletl do války mezi templáře a asasíny, která může zničit vše, co piráti vybudovali. Objevte nejrosáhlejší a nejrůznorodější svět Assassin’s Creed, který byl kdy vytvořen. Od Kingston po Nassau, prozkoumejte více než 50 unikátních míst, kde si vyzkoušíte život piráta rabováním podmořských vraků, zabíjením templářů ve městech, lovem zvířat v džungli nebo hledáním pokladů. Velte své lodi jménem Jackdaw a zastrašte všechny, které potkáte. Přepadejte a drancujte nepřátelské lodě, vylepšujte si svou loď novou municí a vybavením k boji proti nepřátelům na moři, ale třeba i novými písničkami pro svou posádku, bez vylepšování to daleko nedotáhnete. Vyloďujte se na paluby masivních galeon, získávejte posádku a vydejte se na výpravu za hanebným dobrodružstvím. Setkejte se s legendárním Blackbeardem, Calico Jackem a Benjaminem Hornigoldem, vytvořte si vlastní republiku na Bahamách a prožijte události, které patří ke zlatému věku pirátství.
 
Assassin's Creed Liberation HD je další kapitolou v jedné z aktuálně nejpopulárnějších herních sérií, původně vydanou pro konzoli Playstation Vita. Píše se rok 1765. Když na severu dochází k vyostření situace vedoucí až k americké revoluci, chystají se španělské síly k ovládnutí Louisiany na jihu. To ale netuší nic o Aveline, smrtící asasínce, která využije každou zbraň ve svém arzenálu, aby získala pro svou zemi a lid svobodu. Ať už Aveline likviduje nepřátele potichu sériemi zabití ve zpomaleném režimu, nebo je láká do smrtících pastí, zasévá strach do srdcí všech, kdo jí stojí v cestě. Jako asasínka se Aveline brzy vydá na nezapomenutelnou cestu, která ji zavede z přelidněných ulic New Orleans přes bažiny plné voodoo magie až do starobylých mayských ruin. Aveline sehraje důležitou roli v prudkém zrodu nového národa. Bojuje nejen za svou svobodu, ale také za svobodu svých spoluobčanů. V roli asasinky Aveline, v jejíchž žilách koluje francouzská a africká krev, musíte využívat svých schopností, instinktu a zbraní k dostižení a usmrcení nepřátel. Ve vašem arzenálu nebude chybět mačeta, foukačka s otrávenými šipkami a soubojové pistole. Kochejte se nádherně vykresleným světem, který vám přinese zcela nové herní jádro využívající nejmodernější fyziku, animace a nový soubojový systém. Přelstěte své nepřátele v bažinatém rameni řeky Louisiany díky inovativnímu systému pohybu po stromech a poté je se smrtící přesností z výšky zlikvidujte. Potápějte se pod vodou při hledání mayských trosek, ale mějte se na pozoru. Nepřátelská divočina i vlhké bažiny jsou plné hrozivých zvířat. Provádějte série zabití ve zpomaleném režimu, okrádejte nic netušící oběti a pronásledujte své nepřátele v kánoi. Čeká na vás strhující zážitek doplňující ságu Assassin’s Creed v Americe. Verze HD pro konzole Playstation 3 a Xbox 360 má vylepšenou grafiku a audio, blíže standardům větších konzolí. Bylo vyřazeno několik misí vyžadujících dotykový displej Vity, ale náhražkou bylo naopak několik dalších misí přidáno.

Jazyk hry: angličtina
Cena: 590,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.
« zpět na seznam