Podmínky prodeje a výkupu

Podmínky prodeje

Jsou tři základní možnosti, jak se dají hry a herní zařízení z naší nabídky zakoupit.

První možností je osobní návštěva naší prodejny, kde si budete moci nabízené tituly vybrat přímo z aktuální nabídky. Budeme vám plně k dispozici, pokud byste potřebovali s výběrem poradit.

Druhou možností je objednat si zboží standardním způsobem z našich internetových stránek. Nabídka je aktualizovaná 1x za hodinu.

Třetí možností je telefonická objednávka. Zatelefonujte nám do prodejny na 725 803 221 v pracovní době a během chvilky si můžete objednat zboží po telefonu.

Zákazníci ze Slovenska

Objednávky pro naše slovenské zákazníky vyřizujeme běžně. Platba převodem standardně probíhá na náš slovenský účet (případná výše poplatku odpovídá vnitrostátní platbě). Poté, co dokončíte objednávku vám pošleme informace pro platbu včetně celkové částky převedené na Eura. Jakmile platba příjde, posíláme zboží doporučeně a pojištěné proti ztrátě.

Poštovné

Česká republika - poštovné pro zboží doručenované na adresu a placené převodem (či složenkou) je 89,- a pro dobírku 125,- Kč. Poštovné při doručování na pobočku Zásilkovny je 69,- Kč při platbě převodem a 90,- Kč při dobírce. Slovensko - poštovné pro zákazníky ze Slovenska je pro zboží doručované na adresu a placené převodem 119,- Kč a při dobírce 155,- Kč. Poštovné při doručování na pobočku slovenské Zásielkovňi je 89,- Kč  a při dobírce a 125,- Kč.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně, poštovné ani žádný manipulační poplatek samozřejmě neplatíte. Prosím, připravte si hotovost, nejsme připraveni na platební karty (bankomat je u vchodu do budovy).

 

Podmínky výkupu

Existují tři způsoby, jak u nás prodat Vaše hry a herní zařízení:
  • Přímý prodej - je podmíněný osobní návštěvou naší prodejny, kde nám zboží nabídnete a my ho po vzájemné dohodě od Vás odkoupíme.
  • Prodej po telefonické nabídce - zatelefonujte nám do prodejny, co nám chcete nabídnout. Je to velmi rychlé. Celou transakci pak vyřídíme poštou. Prosím připravte si přesně seznam věcí k prodeji včetně jejich stavu.
  • Prodej s využitím internetu - využijte naší internetové stránky a celou záležitost vyřiďte bez nutnosti cestovat. Po vyplnění formuláře příslušnými údaji a vzájemné dohodě nám zašlete zboží poštou.
Platbu obdržíte dle Vaší volby:

Platbu za výkup posíláme standardně převodem na váš bankovní účet, lze se také případně domluvit na zaslání platby složenkou.

 

Upozornění:

Neposílejte nic bez přesné a konečné domluvy s námi.

Do balíčku vložte lístek, kde bude Vaše čitelná adresa (z důvodů možnosti znečitelnění iniciál na obalu po cestě) a dále pro kontrolu ceny, na kteých jsme se domluvili, telefonní číslo pro případ, že by vznikl jakýkoliv problém a případně číslo vašeho bankovního účtu, pokud chcete platbu převodem na konto (pokud nepošlete číslo účtu, automaticky posíláme složenku).

Balíček pošlete doporučeně a pokud jeho hodnota přesahuje 500,-, pak pojištěný.

Zboží nám neposílejte dobírkou – vysvětlení najdete v sekci FAQ.
 

021
wallpaper_rainbow_six_vegas_04_1024
029
036
Zavřít
Loading...