Podmínky prodeje a výkupu

Podmínky prodeje

Jsou tři základní možnosti, jak se dají hry a herní zařízení z naší nabídky zakoupit.

První možností je osobní návštěva naší prodejny, kde si budete moci nabízené tituly vybrat přímo z aktuální nabídky. Budeme vám plně k dispozici, pokud byste potřebovali s výběrem poradit.

Druhou možností je objednat si zboží standardním způsobem z našich internetových stránek. Nabídka je 1x denně aktualizovaná.

Třetí možností je telefonická objednávka. Zatelefonujte nám do prodejny na 54221 1431 v pracovní době a během chvilky si můžete objednat zboží po telefonu.

Zákazníci ze Slovenska

Objednávky pro naše slovenské zákazníky vyřizujeme běžně, vzhledem k vysokým cenám dobírek na Slovensko je doporučenou formou PLATBA PŘEVODEM. Platba převodem standardně probíhá na náš slovenský účet (případná výše poplatku odpovídá vnitrostátní platbě). Poté, co dokončíte objednávku vám pošleme informace pro platbu včetně celkové částky převedené na Eura. Jakmile platba příjde, posíláme zboží doporučeně a pojištěné proti ztrátě.

Poštovné

Poštovné pro dobírky je 115,-, poštovné pro zboží placené převodem či složenkou je 65,-. Poštovné pro zákazníky ze Slovenska je 150,- za 1-2 hry, 170,- za 3-5 her, 200,- za 5 a více her (vše pro úhradu převodem), dobírka na Slovensko stojí 250,-. Pokud si zboží vyzvednete v naší prodejně, poštovné se pochopitelně neplatí žádné.

Podmínky výkupu

Existují tři způsoby, jak u nás prodat Vaše hry a herní zařízení:

Přímý prodej - je podmíněný osobní návštěvou naší prodejny, kde nám zboží nabídnete a my ho po vzájemné dohodě od Vás odkoupíme.

Prodej po telefonické nabídce - zatelefonujte nám do prodejny, co nám chcete nabídnout. Je to velmi rychlé. Celou transakci pak vyřídíme poštou. Prosím připravte si přesně seznam věcí k prodeji včetně jejich stavu.

Prodej s využitím internetu - využijte naší internetové stránky a celou záležitost vyřiďte bez nutnosti cestovat. Po vyplnění formuláře příslušnými údaji a vzájemné dohodě nám zašlete zboží poštou.

Platbu obdržíte dle Vaší volby:

Platbu za výkup posíláme standardně převodem na váš bankovní účet, lze se také případně domluvit na zaslání platby složenkou.

Upozornění:


Neposílejte nic bez přesné a konečné domluvy s námi. Do balíčku vložte lístek, kde bude Vaše čitelná adresa (z důvodů možnosti znečitelnění iniciál na obalu po cestě) a dále pro kontrolu ceny, na kteých jsme se domluvili, telefonní číslo pro případ, že by vznikl jakýkoliv problém a případně číslo vašeho bankovního účtu, pokud chcete platbu převodem na konto (pokud nepošlete číslo účtu, automaticky posíláme složenku). Balíček pošlete doporučeně a pokud jeho hodnota přesahuje 500,-, pak pojištěný. Zboží nám neposílejte dobírkou – vysvětlení najdete v sekci FAQ.