« zpět na seznam

Age of Empires Collector's Edition - PC

Age of Empires Collector's Edition je edice obsahující realtimové strategie Age of Empires, datadisk Rise of Rome a dále Age of Empires 2 s datadiskem The Conquerors.
 
Age of Empires - hráči jsou po dobu deseti tisíc let vůdčími duchy evoluce původně malých kmenů doby ledové. Na začátku jsou k dispozici minimální prostředky, ale v průběhu hry ze svého kmene budou moci vybudovat mocnou civilizaci. K vítězství vede několik cest - nepřátelské civilizace lze ovládnout válčením, prozkoumat celý známý svět nebo získat ekonomickou převahu nahromaděním bohatství.
 
Datadisk Rise of Rome se soustřeďuje především na Římskou říši, obsahuje další 4 civilizace, unikátní jednotky, technologie a nové kampaně.
 
Age of Empires 2 se v době vzniku stala nejoblíbenější a nejlepší realtimovou strategií roku. Čím to asi může být? V prvé řadě je zde neskutečných 13 národů (Vikingové, Britové, Peršané atd.), jež se neliší jen vzhledem budov, ale i speciálními jednotkami (Peršané - váleční sloni, Francouzi - vrhači seker atd.). Dále je to nespočet budov a jejich vylepšení podle toho v jaké době se nacházíte či rozsáhlý výzkum. O vysoké umělé inteligenci se nemá cenu ani zmiňovat, spíše vás může zajímat, že hra poskytuje mnoho herních módů - historické kampaně (např. William Wallace v boji za svobodné Skotsko nebo Johanka z Arku), náhodná mapa, deathmatch či skvěle zvládnutý multiplayer. Vstupte tedy do rolí velkých vojevůdců a změňte dějiny!
 
Datadisk The Conquerors se soustřeďuje na legendární vůdce. Přináší rovněž nové civilizace, unikátní jednotky a technologie. Nové kampaně se točí kolem dobyvatelů jako byli Attila, El Cid či Montezuma.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 290,-

« zpět na seznam