« zpět na seznam

Heroes of Might and Magic V Gold Edition - PC

Gold edice Heroes of Might and Magic V obsahuje další pokračování populární fantasy tahové strategie včetně datadisků Hammers of Fate a Tribes of the East.
 
Staňte se svědky úžasné proměny hry, která kdysi definovala žánr tahových strategií a dnes se stává fenoménem nové generace, ve kterém se spojuje fantazie s úchvatnou grafikou a hratelností. Hordy démonů útočí na známý svět Might and Magic a v jejich stopách jde zkáza a chaos. V sázce je osud celého světa a hrdinové ze všech možných legendárních frakcí se musí postavit této ničivé hrozbě. Vžijte se do jejich údělu, veďte jejich armády k vítězství a odhalte tajný cíl, který sledují Páni démonů. Ujměte se velení unikátních hrdinů, shromážděte mohutné armády, porazte nepřítele pomocí zbrusu nového dynamického systému bitev v online i offline módu a staňte se legendou strategického žánru. Poprvé v dějinách máte možnost ponořit se do světa Might and Magic v plně animované podobě krásně zpracované ve 3D v moderním poutavém hávu. Čekají vás zde všechny prvky, které této sérii zajistily úspěch, ovšem prostředí je přepracované a výrazně vyspělejší – narazíte zde na šest unikátních frakcí a více než 40 různých monster a kouzel. V šesti kampaních rozdělených do více než 30 misí budete prozkoumávat a dobývat území, spravovat města, najímat armády a vylepšovat své hrdiny – to vše v uživatelsky příjemném, přesto však propracovaném tahovém systému. Odhalte tajemství bojového systému, jenž sérii Heroes proslavil, nebo si vychutnejte zbrusu nový systém dynamických bitev, který změní šachovnici v živoucí bojiště. Vyzkoušejte si pět různých multiplayerových módů pro hru na jednom počítači, přes LAN či po internetu. Vyzvěte své přátele k zuřivým bitvám na mapách, které si v editoru sami vytvoříte (editor byl dodělán dodatečně v patchi).
 
Datadisk Hammers of Fate obohatí hru především o novou rasu trpaslíků, složenou z hrdinných válečníků. Ti disponují runovou magií, která se od tradičních magií liší tím, že ke kouzlení jsou místo many zapotřebí suroviny. Singleplayerová kampaň rozvine v 15 misích a vylepšených cutscénách dramatické události započaté v původní hře. V přídavku nemohou chybět ani noví hrdinové, nová kouzla a schopnosti, další budovy, artefakty či neutrální kreatury. Po stránce multiplayeru se můžete těšit na desítku nových levelů a urychlení síťových klání díky možnosti provádět simultánní tahy. Pětici singleplayerových levelů pro skirmish zastíní přítomnost hodně žádaného generátoru náhodných map, který se postará o nekonečnou znovuhratelnost, podobně jako nové vlastnosti (např. Karavany) rozvinou doposud využívané herní taktiky.
 
Tribes of the East je samostatně spustitelný datadisk pro hru. Hra zachycuje konečnou kapitolu v epickém boji, který začal s přerušením svatby královny Isabely. Hráči budou následovat kroky pána nekromantů Arantira, který odkryje proroctví Temného Mesiáše a také odhalí spiknutí Nejvyššího démona. Zažijte rovněž dramatický závěr samozvaného vládnutí Biary. Sledováním tohoto brilantního závěru příběhu Heroes of Might and Magic V zjistíte, že svět Ashan už nikdy nebude znovu stejný... Rasa Orků se v sérii M&M poprvé se ukázala ve hře Dark Messiah of Might and Magic, nyní tato frakce přechází také do série HOMaM. Jednotky této frakce zahrnují orky, gobliny, kyklopy a legendární Pao Kaie. Postavy z Dark Messiah of Might and Magic přinesou do již nyní spletitého příběhu další zvraty. Tribes of the East nadto obsahují 10 map pro multiplayer a 5 map pro jednoho hráče. Každé stvoření ve světě HOMaM V získá alternativní úroveň vylepšení, čímž se zvýší celkový počet stvoření na více než 170! Jejich silné schopnosti se zajisté stanou nedílnou součástí vašich bojových taktik. Rozšiřte svůj arzenál a herní požitek novými kouzly, artefakty, budovami a inovačními vlastnostmi jako na kombinaci založené Spojení sil artefaktů (Artifact Power Link) a Bojová zuřivost (Battle Rage), což jsou unikátní rasové schopnosti orků.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Jazyk hry: čeština
Cena: 190,-

« zpět na seznam