« zpět na seznam

Pirátská antologie - PC

Obchodně-výstavbové strategie

» The Settlers V: Heritage of Kings

Výstavbové strategie od autorů série Caesar

» Caesar IV
» Pharaoh
» Pharaoh Gold
» Zeus: Master of Olympus
» Emperor: Rise of the Middle Kingdom

Námořní obchodně-výstavbové strategie

» Patrician III
» Pirátská antologie
Kompilace obsahuje 3 pirátské strategie - Port Royale 1,2 a Tortuga.
 
Port Royale je špičková obchodně-budovatelská strategie ze zlatého věku pirátů a bukanýrů. Na obrovské ploše oceánu vás jako námořníka čeká spousta dobrodružství, bojů a honba za poklady. Sami se rozhodnete, zda být poctivým obchodníkem a budovat své prosperující impérium, či lehce zbohatnou v úloze piráta a stát se postrachem všech v Karibiku. Na výběr máte ze 4 národností, své umění si můžete vyzkoušet nejen v misích pro jednoho hráče, ale i ve hře až 8 hráčů a to vše v úžasné a detailní grafice o rozlišení až 1280 x 1024. Za zmínku určitě také stojí stylová hudba, která vás doprovází na vaší vysněné cestě za bohatstvím.
 
Port Royale 2 vás zavede na začátek 17. století, kdy koloniální mocnosti soupeřily o nadvládu nad oblastí Karibiku. Města tehdy velmi rychle vznikala a rozrůstala se, ale někdy ještě rychleji zanikala. Vydejte se na válečnou stezku, a ovládněte města silou. Obsazováním měst, jež náleží nepřátelským národům, pro vybraného místodržícího (tedy ovládnutím města v jeho zastoupení) si vysloužíte velkorysé odměny ve formě pozemků, na kterých si pak můžete založit vlastní říši. Budete-li úspěšní, a vydobudete-li si dobré jméno, obdaruje vás místodržící městem, které si budete moci zařídit a rozvíjet podle svého. Obsadíte-li všechna města jménem jednoho národa, bude moci být v celé oblasti konečně nastolen mír. Vžijte se do role mladého odvážného dobrodruha, a vybudujte ekonomicky i vojensky silnou obchodní společnost. Obchodujte s městy, zakládejte vlastní manufaktury a kartely, nebojte se přijmout jakýkoli úkol či misi, vydávejte se na výpravy, při kterých budete zajímat nepřátelské lodě a obsazovat města.
 
Tortuga: Pirates of the New World je opět pirátská strategie, která se odehrává se v období 16. a 17. století v oblasti Karibiku. Tu proslavili piráti a jedním z nich se v této hře stanete. Budete plundrovat a rabovat lodě, napadat města, zajímat a přemáhat jiné piráty. Své bohatství ale můžete zvyšovat i přepravou zboží a obchodem mezi městy. Cílem hry je zbohatnout dost na to, abyste se mohli stát guvernérem. Titul vás předvede do 16-ti plně detailních scénářů a umožní vám hrát za nejvýznačnější námořní velmoci té doby - Angličany, Španěly, Francouze a Holanďany. Na výběr budou čtyři časové úseky a pět stupňů obtížnosti definovaných národem a obdobím, ve kterém budete hrát. Herní svět čítá 60 měst rozprostřených po Karibských ostrovech, 12 druhů lodí a spoustu různých misí.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Jazyk hry: čeština
Cena: 120,-

« zpět na seznam