« zpět na seznam

Atari Action Triple Pack - PC

Soubor tří her v jednom balení - The Temple of Elemental Evil, Forgotten Realms: Demon Stone a Magic the Gathering: Battlegrounds.
 
RPG Greyhawk: The Temple of Elemental Evil je postaveno na 3.5 edici pravidel Dungeons & Dragons. Zavede vás do světa zvaného Oerth, kde vás bude čekat nejedno dobrodružství a nejeden boj, v němž půjde o holý život. V rámci mnoha různých misí zavítáte také do vesnice Hommlet, hrabství Nulb a nakonec proniknete i do samotného Chrámu Mocného Zla (Temple od Elemental Evil), hraničního kamene temnoty a zoufalství ve světě bez naděje. Jednotlivé úkoly, které budete v průběhu kampaně a misí plnit, půjde jako např. ve Falloutu nebo Arcanum vyřešit různými způsoby. Jednou bude třeba násilí, jindy zase přijdou na řadu speciální schopnosti či dialogy. Navíc je hra vybavena několika rozličnými počátky, což znamená, že v závislosti na zaměření vaší postavičky se na začátku ocitnete na jiném místě a také důvod vaší cesty do Chrámu bude různý. V Greyhawk je pro vás připraveno mnoho úkolů, ať už souvisejících s příběhem anebo jdoucích mimo něj. Tyto úkoly jsou rovněž závislé na vašem výběru postav. Každé rozuzlení s sebou ponese nějaké ale. Např. pro splnění určitého úkolu bude třeba oplývat alespoň minimálním stupněm schopností. Jindy zase určité rozhodnutí bude doplněno nějakým vedlejším účinkem (zabijete-li jednoduše postavičku, která vám nyní stojí v cestě, může to později ve hře vést k nepříjemným událostem). Bojový systém je pojat tahově. Hráč si vytvoří až pětičlennou skupinku postaviček, se kterými se vydá za svým cílem. Během hraní však může kdykoliv některého z členů odstranit a nahradit jiným.
 
Demon Stone je akční hra ze světa Forgotten Realms (např. Baldur's Gate či Icewind Dale), která hráčům nabídne možnost vést partu tří dobrodruhů (bojovníka, kouzelníka, zlodějky) na cestě za zničením velkého zla. Hra pochází od týmu Stormfront Studios a v mnohém připomíná legendární logicko-akční arkádu Lost Vikings. Hráč totiž musí během hry využívat všech tří hrdinů, mezi nimiž se bude přepínat v závislosti na typu překážky. Každá postava totiž umí něco jiného. Pro tuhé souboje s velkým množstvím nepřátel bude nejlepší přepnout na bojovníka, proti magicky nadaným protivníkům se zase nejlépe hodí kouzelník a do špatně dostupných míst se zase nejlépe hodí mrštná kouzelnice. Akční část je navíc živena zajímavým příběhem, který pochází z pera populárního fantasy D&D spisovatele R.A. Salvatora. Ten pro účely hry napsal speciální scénář, jenž se doposud nikde jinde neobjevil. Po technické stránce se je rozhodně nač dívat. Tvůrci hru postavili na enginu, který byl použit například v populární multiformátové akci LOTR: Two Towers. Oproti tomuto dílku jej však obohatili o nový fyzikální engine, spoustu efektů a zvýšili framerate.
 
Magic the Gathering: Battlegrounds je strategická hra založená na soubojích dle známé karetní hry.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 350,-

« zpět na seznam