« zpět na seznam

Neverwinter Nights Deluxe Edition - PC

Edice přináší Neverwinter Nights + datadisky Shadows of Undrentide a Hordes of the Underdark.
 
NWN je RPG z dílny Bioware založená na 3. edici pravidel Advanced Dungeons & Dragons (AD&D) firmy TSR. Bioware se stali, skrze svou historii, dobře známi pro smysl pro detail a jejich odpovědnost za bohaté a dojímavé příběhy ve svých hrách. Neverwinter Nights vrhne hráče do nezapomenutelného příběhu víry, války a zrady větrem ošlehané krajiny Sword Coast, kde obyvatele města Neverwinter zužuje zákeřný mor. Hra nabízí celou řadu volně stažitelných modů a široké spektrum multiplayerových možností.
 
Datadisk Shadows of Undrentide v první řadě nabízí nový příběh, jehož dohrání s přehledem zabere až 40 hodin čistého herního času. Příběh začíná v malém městě jménem Hiltop, kde se hráč zaplete do vyšetřování krádeže unikátních artefaktů. To co začíná jako vyšetřování jasného a trošku zvláštního zločinu se však jako obvykle zvrhne v epické dobrodružství. Datadisk nabízí tři nové tilesety (poušť, zasněžená venkovská krajina, ruiny), dvě nové prestižní třídy, více než 14 nových druhů nepřátel a 50 nových kouzel k jejich likvidaci. Nechybí ani více než 30 nových featů, nové skriptovací příkazy a zbraně, brnění i předměty. Samozřejmostí je možnost importovat postavu z původní hry a dále s ní s menšími výhodami pokračovat i v datadisku. NWN: Shadows of Undrentide je po všech stránkách nadstandardní datadisk.
 
Hordes of the Underdark je druhý datadisk, který rozšiřuje původní hru do opravdu epických rozměrů. Ve světě Neverwinter Nights znovu ožívá podzemní říše Underdark, jeden z nejoblíbenějších a nejobávanějších světů v historii Dungeons and Dragons. Při odvážném hraní nové kampaně mohou postavy získat epický status (až do úrovně 30). Hra přináší epické odbornosti, kouzla a příšery, což společně s novými prestižními povoláními a prostředím Underdark ještě více rozšiřuje možnosti Neverwinter Nights a zve všechny příznivce do klasického světa Dungeons and Dragons.

Stav: Nové
Poznámka: nová
Cena: 160,-

« zpět na seznam