« zpět na seznam

New Super Mario Bros. U Deluxe

New Super Mario Bros. U Deluxe je vylepšenou verzí klasické skákačky, vydané původně pro konzoli Nintendo WiiU. Má upravenou grafiku pro vyšší rozlišení a navýšil se počet hratelných postav na pět - Mario, Luigi, Nabbit, Toad a Toadette. S každou z nich budete dostupné úrovně procházet trochu jinak.
 
New Super Mario Bros. U přináší další dobrodružství nejoblíbenějšího instalatéra v historii videoher na konzoli Nintendo WiiU. Padouch Bowser opět jednou unesl princeznu Peach a Mario se ji vydává zachránit. Klasická 2D hratelnost této plošinovkové série zůstala zachována. Čeká vás hromada levelů na pokoření, plné propastí, plošin a dalších překážek. Bowserovi pohůnci vám budou znepříjemňovat život, naštěstí se Mario může měnit pomocí nalezených kostýmů, propůjčující mu speciální schopnosti. Kromě příběhu se můžete pustit do výzev v podobě Challenge Mode nebo Coin Battle Mode s upravenými pravidly. Hra využívá možností Wii U pro hru více hráčů, kdy až čtyři hráči mohou hrát za své postavy přes Wiimote ovladače a pátý hráč s GamePad ovladačem bude do hry přidávat speciální Boost kostky, s nimiž se můžete dostat na dříve nedostupná místa nebo objevit některý z mnoha tajných bonusů.
 
Součástí balení je i pro WiiU vydaný nášup dalšího skákání pod jménem New Super Luigi U, kde bylo přepracováno více než 80 levelů z původní hry, v nichž tentokrát hlavní roli hraje Mariův bratr Luigi.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 1090,-


Video:

« zpět na seznam