« zpět na seznam

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy je kolekce tří prvních dílů plošinovek se slavným hrdinou Crash Bandicootem z PlayStation 1. Všechny tři hry byly předělány do moderní grafiky ve vysokém rozlišení při zachování klasické hratelnosti, ale obohaceny například o automatické ukládání, které dříve nebývalo standardem. Kromě grafiky je novinkou i možnost hrát ve většině úrovní i za Crashovu sestru Coco, jež byla dříve hratelná pouze v díle třetím.
 
Crash Bandicoot je první díl dnes již legendární série plošinovek. Ďábelský doktor Cortex vyvinul paprsek, kterým mění zvířátka na svém ostrově v nebezpečné mutanty. Jako jejich velitele si vybral vakojezevce, který se ale vymkl jeho kontrole. Právě v roli tohoto poměrně neobvyklého hrdiny musí hráč zachránit svou vyvolenou ze spárů doktora Cortexe a návdavkem k tomu zachránit svět od jeho paprsku. Herním stylem se jedná o ukázkového zástupce plošinovkového žánru. Čeká vás skákání přes propasti a překážky, porážení nepřátel a sbírání jablíček či jiných bonusových předmětů. Vakojezevec Crash má také k dispozici svůj typický styl útoku, kdy se roztočí a vyrazí nepřítele z obrazovky.
 
Ve druhém dílu superpopulární plošinovky se doktor Cortex vrací jako napravený muž, a přesvědčí Crashe, aby mu pomohl najít 25 krystalů, pomocí nichž má zabránit zničení Země. Crashe se nicméně snaží přesvědčit také jeho mladší sestra Coco, která tvrdí, že Cortexovy úmysly nejsou až tak čisté. Navíc se Crashe pokouší zničit bývalý Cortexův kolega, který nyní prohlašuje, že musí Cortexe zastavit. Aby se z toho všeho Crash dostal, přibyly mu od prvního dílu nějaké ty schopnosti. Kromě svého trademarkového tornádovitého útoku může nyní skákat na protivníky z výšky, nebo naopak sám do větší výšky vyskočit pomocí sklouznutí se. Koneckonců, na některé protivníky platí jen jediná z možných metod.
 
Ve svém třetím plošinovkovém dobrodružství čelí Crash zlotřilé šamanské masce, která se spolčila s jeho úhlavním nepřítelem doktorem Cortexem, aby získala 25 krystalů, kolem kterých se točil předchozí díl. Tentokrát se však Cortex rozhodne získat je tak, aby mu Crash nepřekážel – cestou v čase. Crash samozřejmě neváhá, a na nejistou cestu časem se vydává též, doprovázen svou sestrou Coco, aby doktora i masku zastavil. Díky cestám v čase je třetí díl plný rozličných prostředí jako pravěk nebo dávný Egypt a aby se vyhnuli stereotypu, autoři naplnili hru nejrůznějšími zpestřeními jako je jízda na dinosaurech či vodních skútrech nebo sestřelování letadel.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 590,-


Video:

« zpět na seznam