« zpět na seznam

Dark Souls Trilogy - XBOX One (XOne)

Dark Souls Trilogy je kompilací tří dílů slavné RPG série v jednom balení - Dark Souls Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin a Dark Souls III: The Fire Fades Edition.
 
Dark Souls Remastered je vylepšenou edicí notoricky známého akčního RPG z předešlé generace konzolí. Oproti svému předchůdci přináší vylepšenou grafiku podporující až 4K rozlišení a plynulých 60 FPS. Onlinová podpora byla rozšířena ze 4 na 6 hráčů a hratelnost prošla řadou drobných korekcí. Dark Souls nabízí prostředí napínavých dungeonů a setkání s hrůzostrašnými nepřáteli a bossy. Všechno je navíc dokonale zkombinováno, abyste si mohli užít maximálně intenzivní RPG zážitek. Hra dokonale odstraňuje veškeré bariéry pomocí perfektně provázaného světa, který přímo vybízí k prozkoumávání a podporuje vývoj postav. Při průchodu herním prostředím budete postupně porážet démony, nemrtvé a různá monstra, budete získávat zajímavé odměny a získávat zkušenosti, jež vám napomohou v celkovém úspěchu. Bezešvé temné fantasy prostředí opuštěných hradů na vás čeká se svými nemrtvými a podzemními katakombami. Zdatně je doplňují různé zříceniny, strašidelné lesy, rozsáhlá sklepení a magická jezera. Nesmí chybět plná nůše RPG prvků zahrnující spoustu příležitostí k přizpůsobení postav širokou paletou vybavení, zbraní či kouzel. Stejně jako povedené kooperační a multiplayerové režimy, které vám umožní zahrát si jako společník i nepřítel.
 
Dark Souls II: Scholar of the First Sin je rozšířené pokračování hardcore akčního RPG, ve kterém budete stejně jako v prvním díle objevovat tajemná zákoutí a čelit hordě tuhých nepřátel. Hra přináší zbrusu nové hrdiny, nový příběh i zcela nový, neznámý svět, ve kterém bojuje hráč o přežití a který opět přináší tolik žádané neúprosné utrpení, na které byli hráči zvyklí z dílu prvního. Cestou zdevastovaným světem naplněným atmosférou zoufalství a smrti, na vás čekají epické bitvy s děsuplnými nepřáteli a krvelačnými bossy. Na konec hry se proto dostanou jen ti nejodhodlanější a nejmazanější. Hra potrestá každičký špatný úsudek o tom jak se vyrovnat s nastalou situací. Jen vaše lest vám pomůže přežít a dosáhnout obrovské slávy. Své zkušenosti můžete sdílet díky přepracovanému serverovému multiplayer módu, který přináší neočekávaný zvrat v pojetí hraní s jinými hráči. Zlepšená online interakce dává na výběr hráči kooperativní i kompetitivní způsob hraní. Hra běží na úplně novém grafickém enginu, který posouvá grafiku a zvuky tam, kde nikdy před tím nebyli. Poznáte to, když si hra bude pohrávat se všemi lidskými smysly a fóbiemi navozujícími strach a úzkost. Mnohem detailnější možnosti vylepšování dávají možnost přizpůsobení si zbraní a brnění na míru vašemu hernímu stylu. Celkově tedy nový Dark Slouls II obsahuje plynulé motion-capture animace, vylepšený bojový systém, rozšířenou nabídku postav, podrobnější možnosti úprav, nové zbraně, brnění, schopnosti a vyvážený systém zlepšování hráče. Oproti základnímu Dark Souls II přináší rozšířená edice Scholar of the First Sin tři DLC přídavky - Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King a Crown of the Ivory King. DLC vás zavedou do příjemně rozdílných prostředí, z nichž každé je specifické nejen vizuálně, ale i z hlediska prvků hratelnosti. Nově se podíváte do vlhkých kobek, ohnivé věže či do krajiny věčného sněhu a ledu v Crown of the Ivory King. Na boj v husté mlze a vánici se stěží viditelným nepřítelem, zatímco se kolem hroutí k zemi zmrzlé sochy, jen stěží zapomenete… Edice navíc upravuje i základní hru - došlo k drobném změnám v grafice, upravena byla online hra a vybalancovány některé prvky v hratelnosti.
 
Dark Souls III je pokračování dnes již legendární série akčních RPG, poslulých mimo jiné tím, že vám nic nenaservírují na stříbrném podnose. Příznivci si pochvalují jejich brutální, ale férovou hratelnost, jež po vás vyžaduje zvládnutí herních mechanismů a odměnou vám je krutý a nelítostný fantasy svět, v němž vás čeká to nejhorší. Království Lothric je místo, kam se poutníci vydávají před svou smrtí. Vy hrajete za hrdinu, jenž musí najít mocné bytosti Lords of Cinder, zodpovědných za plamen First Flame, zdroj místní moci. Ten však zhasl a cesta za jeho bývalými strážci nebude jednoduchá. Vyberte si jedno z deseti povolání a pusťte se do výpravného akčního RPG dobrodružství. Samotný soubojový systém se dočkal spousty zpestření a úprav, ale stále vychází ze základů Souls série. Každá chyba je tedy po zásluze potrestána. Musíte se naučit, kdy blokovat, kdy provést protiúder nebo kdy se zkrátka nepříteli vyhnout. Na výběr máte celou řadu zbraní a brnění, hra nově obsahuje systém Weapon Arts kdy každá zbraň má navíc jeden unikátní typ útoku, který může být v některých situacích neocenitelný. To dodává soubojovému systému ještě další hloubku a možnost strategizování. Podobně jako u předchozích dílů se online můžete potkávat s dalšími hráči, ať už si budete pomáhat nebo zkřížíte vé zbraně, ať vyhraje ten nejlepší. Dark Souls III: The Fire Fades Edition kromě základní verze hry obsahuje i obě vydaná rozšíření Ashes of Ariandel a The Ringed City.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 790,-


Video:

« zpět na seznam