« zpět na seznam

Spyro: Reignited Trilogy - XBOX One (XOne)

Nejznámější fialový dráček je zpět! Spyro Reignited Trilogy zahrnuje kompletně přepracovanou trilogii původních tří dílů z prvního Playstationu - Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! (v evropské verzi Spyro 2: Gateway to Glimmer) a Spyro: Year of the Dragon. Všechny tři hry dostaly zbrusu nový grafický kabát, takže vypadají naprosto moderně, podporují pohyb pomocí analogových páček, mají novou kameru a další vylepšení. Celkem se můžete těšit na více než 100 úrovní. Druhý a třetí díl vyžadují stažení dodatečných souborů, takže je požadováno připojení k internetu.
 
V prvním díle série Spyro zlý Gnasty Gnorc proměnil všechny obyvatele země draků v krystaly. Ale ve svém plánu přehlédl nejmenšího draka, Spyra, který teď musí osvobodit své přátele a utkat se s Gnorcovými nohsledy. S pomocí kamarádské vážky Sparxe a svých počínajících dračích schopností (létání a dračí dech, například) musí procestovat šest světů, zachránit v nich uvězněné draky, a pokusit se najít skrytá dračí vejce a krystaly a nakonec se utkat se samotným Gnorcem.
 
Ve svém druhém dobrodružství je dráček Spyro a jeho věrný pomocník, vážka Sparx, přenesen do světa jménem Avalar, který sužuje zlý čaroděj Ripto, který se údajně bojí draků. Drobný Spyro v něm ale žádnou hrůzu nevzbuzuje, a tak ho Spyro musí přesvědčit, že i s malým drakem se dá sehrát velké divadlo. Cestou přes tři velké světy a ničením Riptových posluhovačů posílí své vlastní schopnosti, aby se finálně mohl postavit samotnému Riptovi. Oproti předchozímu dílu se Spyro přiučil novým trikům jako je plavání nebo šplh po žebříku. Úrovně jsou tak spletitější, rozmanitější a nepřátelé lstivější, kdy se někteří dokáží ubránit konkrétním útokům.
 
Ve Spyro: Year of the Dragon se dráček Spyro musí pokusit zastavit darebnou čarodějku, která unesla nevylíhnutá dračí vejce do svého světa. Je tedy na malém dračím hrdinovi, aby ve čtyřech rozsáhlých lokacích porazil armády čarodějčiných monster, Rhynoků, a získal podporu místní hrstky obyvatel, kteří čarodějce vzdorují. Díky tomu v tomto díle bude hráč hrát nejenom za dráčka Spyra, ale i za několik dalších postav jako je klokanice Sheila nebo Spyrův věrný pomocník, vážka Sparx. Každá postava má samozřejmě své unikátní schopnosti, kterých bude třeba využít, a ve hře je pro pobavení mnoho miniher jako skateboard nebo box.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 590,-


Video:

« zpět na seznam