« zpět na seznam

Deadpool - XBOX One (XOne)

Deadpool je hra, v níž si zahrajete za titulárního superhrdinu ze světa Marvel komiksů, žoldáka Wadea Wilsona. Slovo superhrdina je v tomto případě poněkud nadsazené – Deadpool je sprostý, psychopatický zabiják s pokřiveným smyslem pro humor, jehož hlavní schopností je nesmrtelnost a umění používat skoro jakoukoliv zbraň. Děj hry se točí kolem další hrozby konce světa, tentokrát z rukou marvelovského padoucha jménem Mister Sinister. Jen Deadpool spolu s některými členy X-Men jako Cable nebo Wolverine můžou záporáka a jeho pohůnky zastavit a zachránit svět. Věrna původní komiksové předloze, i hra Deadpool je napěchována humorem, ať už Wadeovými hláškami nebo nejrůznějšími narážkami na jiné značky jako třeba Spider-Man nebo Transformers. Herní náplň spočívá především ve zběsilé akci, ať už střílíte z pistolí nebo porcujete nepřátele katanami. Úspěšným řetězením útoků za sebe získáváte DP body, za něž si nakupujete vylepšení pro Deadpoola a nebo i nakupujete nové zbraně. V soubojích také využijete schopnosti hlavního antihrdiny teleportovat se na krátkou vzdálenost. Kromě hlavního příběhového režimu se můžete pustit i do výzvy v podobě jednotlivých arén se stále silnějšími vlnami nepřátel, které dají zabrat i zkušeným harcovníkům komiksových akcí.
 
Verze pro Playstation 4 má zvýšené rozlišení na 1080p a obashuje všechna dříve vydaná DLC v podobě dodatečných kostýmů a Challenge úrovní.
Cena: 490,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.
« zpět na seznam