« zpět na seznam

Xbox Live Arcade Unplugged Vol. 1 - XBOX 360 (X360)

Xbox Live Arcade Unplugged Vol. 1 je sbírka šesti her, které byly dostupné jen ke stažení ze služby Xbox Live. Na disku se nachází Geometry Wars: Retro Evolved, Bejeweled 2, Wik: Fable of Souls, Hardwood Backgammon, Texas Hold 'em a Outpost Kaloki X.
 
Geometry Wars: Retro Evolved je rychlou střílečkou s raketkou, která zaujme svým grafickým zpracováním. Vše je reprezentováno geometrickými tvary, které se na vás valí ze všech stran ve zdejším barevném prostředí, a nedají vám na chvíli vydechnout. Za patřičný počet bodů si svou raketku vylepšíte o silnější zbraně.
 
Bejeweled 2 patří mezi oblíbené logické rychlíky "spoj 3", kde na herním poli odpalujete kamínky stejných barev po třech a více za účelem bodového ohodnocení, přičemž vám na herní pole dopadají další kamínky k odpálení.
 
Wik: Fable of Souls je logická plošinovka založená na fyzikálních hrátkách. Titulní Wik se pohybuje po obrazovce pomocí svého vystřelovacího jazyka, aby posbíral hmyzáky pro svého kámoše Slothama, než odejde z obrazovky. Úrovně se postupně ztěžují a kladou Wikovi do cesty více záludných překážek, takže se bude mít co ohánět.
 
Hardwood Backgammon je videoherní variantou společenské hry známé v češtině jako vrhcáby.
 
Texas Hold 'em je herní zpracování karetní hry poker.
 
Outpost Kaloki X je budovatelská strategie, kde stavíte a udržujete v chodu vesmírnou stanici. Hra je brána humorně, vaše stanice je terčem mnoha neobyčejných turistů se svými unikátními požadavky, na které se snažíte být vždy připraveni a vydělat na nich.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 190,-

« zpět na seznam