« zpět na seznam

Kane & Lynch Collection - XBOX 360 (X360)

Kane & Lynch Collection obsahuje oba díly stejnojmenné gangsterské akce - Kane & Lynch: Dead Men a Kane & Lynch 2: Dog Days.
 
V první díle Kane & Lynch pro vás tvůrci série Hitman z IO Interactive připravili third person akční střílečku, kde se potkáte s pošahaným žoldákem a léčený psychopatem. Přes vzájemné antipatie jsou tito dva hlavní hrdinové svedeni na společnou cestu. Hráči postupně rozplétají složité osudy hlavních hrdinů, kteří dobro a zlo rozlišují brutálnějším způsobem, než si většina lidí dokáže vůbec představit. Hra obsahuje bankovní loupež, únos, slaňování z budov, střílení za běhu nebo z jedoucích vozidel, překvapivé útoky a pouliční boje.
 
V Kane & Lynch 2: Dog Days se samozřejmě dočkáte opět velice syrové a brutální střílečky, která jistě vyvolá mnoho kontroverze. Její příběh odvypráví putování dvou kriminálníků podsvětím Šanghaje. Tentokrát si zahrajete za psychopata Lynche, který utekl za klidem do Šanghaje a snaží se tu uzavřít obchod, ze kterého koukají největší peníze v celé jeho podloudné kariéře. Lynch však brzy zjistí, že zkorumpovaná a pokleslá Šanghaj je ideálním hřištěm pro kriminálníky jako je on sám. Ve hře se mimo jiné odráží rozkol dvou světů, starého města s dlouhou tradicí a futuristické části metropole, která byla vybudovaná v nedávnosti. Zajímavou novinkou je, že pokud vaši postavu nepřítel postřelí a srazí na zem, dostanete jakousi poslední šanci před smrtí - možnost nepřesně při pádu v poslední vteřině opětovat palbu nebo se naopak odplazit pryč do bezpečí. Grafické stránka nabízí úplně nový vizuální zážitek inspirovaný dokumentárními filmy, amatérskými nahrávkami na internetu, např. na YouTube, což dodává hře punc autentických záběrů.

Stav: Bazarové v pěkném stavu
Cena: 290,-

« zpět na seznam