« zpět na seznam

Prince of Persia: The Forgotten Sands Limited Collector's Edition - XBOX 360 (X360)

Prince of Persia: The Forgotten Sands představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time. Sběratelská edice obsahuje navíc bonusové DVD s hudebním soundtrackem, unikátní galerií artworků, trailery, wallpapery a spořičem obrazovky. Dále jsou zde 3 litografické pohlednice, kód, který umožňuje stáhnout si XBox Live Prince of Persia: The Sands of Time a v neposlední řadě je celé balení ve sběratelské kovové krabičce. Posledními bonusy je exkluzivní Survival Challenge herní mód, kde budete muset co nejdéle přežít vlny na vás valících se nepřátel a 2 postavy, za které si budete moci zahrát.
 
Vlastní hra začíná výpravou našeho prince do Azadu, na které se rozhodne navštívit království svého bratra. Místo poklidné návštěvy však nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti. Obměněné klasické hratelnosti: Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: The Forgotten Sands dodá princovým nevídaným schopnostem nový rozměr. Senzačního zážitku: Prince of Persia: The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny. Vlády na přírodou: Díky moci nad přírodou a časem bude mít princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník.
Cena: 350,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam