« zpět na seznam

Saints Row IV: Game of the Century Edition - XBOX 360 (X360)

Saints Row IV je městská akce v otevřeném světě, pokračující ve známé sérii. Po událostech třetího dílu se gang Saints dostal na naprostou špici, když se jejich šéf stal prezidentem USA. Radost ale nemá dlouhého trvání, na planetu Zemi zaútočí rasa mimozemšťanů, unesou členy Saints a uvězní je ve virtuální realitě. Naštěstí dvorní hacker Kinzie vysvobodí aspoň šéfa. Je čas se vypravit do virtuálního města Steelport, osvobodit ostatní Saints a nakopat ufouny do toho, co mají namísto zadků. Čtvrté Saints Row pokračuje v úspěšné formuli svých předchůdců, tedy otevřená městská akce, která nejde daleko nejen pro dávku adrenalinu, ale i pořádnou porci humoru. Svého hrdinu (nebo hrdinku) si vytvoříte a upravíte dle svého uvážení. Specialitou čtvrtého dílu je fakt, že se vše odehrává v počítačové simulaci, a ve hře tak hrají roli speciální schopnosti, který si šéf Saints odemyká díky svému hackerskému kámošovi. Dojde tak třeba na daleké skoky, super rychlé běhání a nebo i telekinezi. A že se budou hodit, kromě policistů se ve virtuálním Steelportu potulují i agresivní mimozemšťané, snažící se znovu lapit uprchlé Saints. Kromě hromady příběhových misí se můžete vyřádit ve variabilních nepovinných aktivitách. Odměnou jsou vám pak zkušenosti, pomocí kterých si vylepšujete své statistiky a superschopnosti. Samozřejmostí je pak hromada dostupných zbraní, ať už konvenčních jako pistole či raketomety, až po ujeté, jako například zbraň střílející dubstep.
 
Game of the Century Edition obsahuje navíc kompletní sadu 20 DLC balíčků s přídavným obsahem do hry jako jsou nové mise, kostýmy nebo zbraně.
Cena: 290,-

Dohrál/a jste tuto hru? Napište recenzi a získejte kredit 100,- na nákup jakékoliv hry v našem obchodě. Kredity se mohou sčítat. Více info.

Video:

« zpět na seznam