GreedFall Gold Edition

GreedFall Gold Edition

890 Kč 890 Kč

:
Focus Home Interactive, Spiders
:
2021
greedfall_gold_edition_ps5_1.jpg
GreedFall Gold Edition
Stav: Nové
Kompletnost: Kompletní
890 Kč
GreedFall Gold Edition je kompilací RPG hry Greedfall a jejího datadisku The De Vespe Conspiracy.

Greedfall je akční RPG zasazené do neotřelého fantasy prostředí inspirovaného viktoriánskou Anglií. Svět decimuje neznámá nemoc a zdá se, že protilék by se mohl nacházet na ostrově Teer Fradee. Tato neprobádaná divočina, dosud neporobená civilizací, se tak stává vašim cílem. Neprobádaná ovšem neznamená neobývaná, a zdejší obyvatelstvo má z nových příchozích pramalou radost. Zdá se, že než dojde na hledání léku, bude potřeba zabránit konfliktu mezi oběma stranami. Vaše postava bude hrát v této polízanici samozřejmě klíčovou roli, a vaše rozhodnutí budou mít značný vliv na průběh příběhu. Jak se na RPG sluší a patří, kromě soubojů zde na vás čeká i řada dialogů, a podle toho, jak si svou postavu vylepšujete, získáváte i další možnosti. A to nejen v rozhovorech, ale i v bitvách a při překonávání překážek, jimiž je ostrov protkán. Souboje jsou akční s možností je kdykoli pozastavit a rozdat příkazy parťákům, jenž vás doprovází ve vašem nelehkém úkolu. Teer Fradee je nebezpečné místo plné neprobádaných ruin, smrtící magie a agresivních bestií, o nepřátelských domorodeckých frakcích ani nemluvě.

V datadisku The De Vespe Conspiracy se ocitnete v novém příběhu ohrožujícím ostrov Teer Fradee. Rozšíření přináší mimo nového regionu i další typy nepřátel, a pochopitelně i lepší výbavu a zbraně pro vašeho hrdinu. Rozpleťte sít intrik a spiknutí, které ohrožují rovnováhu sil v celé oblasti.

Edice je v pěkné speciální krabičce, ve které najdete i 3 pohlednice, oboustranný plakát a samolepky.
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím