FAQ


Přesnost informací


V případě, že nám nabízíte hru, nezapomeňte být přesní a uvádějte plné názvy. Některé hry mají pokračování či datadisk se shodným základní názvem, ke kterému přibyl jen podtitul (Call of Duty: Black Ops II,…). Dále, některé herní série prošly tzv. restartem, takže může být jejich název shodný s některým předešlým titulem, prosím specifikujte to (např. Tomb Raider, Doom, Need for Speed Most Wanted 2012, atd.).

Na co dát pozor!


V žádném případě nám neposílejte žádnou hru či peníze bez jasné a konečné domluvy s námi o průběhu dané transakce, předejdete tím zbytečným komplikacím a nedorozuměním.

Posíláte nám zboží k výkupu? Jak poslat balíček…


Do balíčku vložte lístek, kde bude Vaše čitelná adresa (z důvodů možnosti znečitelnění iniciál na obalu po cestě) a dále pro kontrolu ceny, na kteých jsme se domluvili, telefonní číslo pro případ, že by vznikl jakýkoliv problém a případně číslo vašeho bankovního účtu, pokud chcete platbu převodem na konto (pokud nepošlete číslo účtu, automaticky posíláme složenku). Balíček pošlete doporučeně a pokud jeho hodnota přesahuje 500,-, pak pojištěný.

Zákazníci ze Slovenska

Objednávky pro naše slovenské zákazníky vyřizujeme běžně, vzhledem k vysokým cenám dobírek na Slovensko je doporučenou formou PLATBA PŘEVODEM. Platba převodem standardně probíhá na náš slovenský účet (případná výše poplatku odpovídá vnitrostátní platbě). Poté, co dokončíte objednávku vám pošleme informace pro platbu včetně celkové částky převedené na Eura. Jakmile platba příjde, posíláme zboží doporučeně a pojištěné proti ztrátě.

Poštovné

Poštovné pro dobírky je 115,-, poštovné pro zboží placené převodem či složenkou je 65,-. Poštovné pro zákazníky ze Slovenska je 150,- přo platbě převodem a 250,- za dobírku. Pokud si zboží vyzvednete v naší prodejně, poštovné se pochopitelně neplatí žádné.

Složenky!?


Pokud po objednávce zasíláte složenku s platbou, uveďte do poznámky pro příjemce název (popř. názvy) titulu, který jste si objednali.

Proč nepřijímáme zboží na dobírku?


Odpověď je jednoduchá. Chceme zamezit spekulantům, kteří by této služby chtěli zneužít. Dalším důvodem je fakt, že se již v řadě případů stalo, že zákazník zapomněl CD doma v mechanice a poslal prázdný obal, případně poslal jiné zboží či zboží ve stavu, které neodpovídalo tomu, co nám popsal. Pokud bychom brali dobírky, těžko už bychom od zákazníka cokoliv vymáhali.

Co se stane v případě, že hra, kterou jste nám poslali bude mít poškozené CD či dojde ve stavu, který neodpovídá informacím, které jsme od Vás obdrželi?


Zákazník, který nám toto zboží poslal bude informován o důvodech, proč zboží nevyhovuje podmínkám výkupu a buď si ho vyzvedne v naší prodejně nebo mu ho zabalíme a pošleme zpět na jeho adresu. Poslána mu bude na dobírku v ceně balného a poštovného 90,-. K této situaci by za normálních okolností nemělo docházet, měl by to však být strašák pro všechny, kteří si myslí, že na nás budou chytračit.

Garance kvality


Naše firma vykupuje pouze hry a programy na CDčkách, které jsou nepoškozené a lze z nich načíst celý jejich obsah, jak se můžete dočíst v obchodních podmínkách na několika místech naší internetové stránky. V ceníku naleznete všechny důležité informace, které o všech nabízených titulech potřebujete vědět. Pokud by přesto došlo k nějakému problému, neváhejte se na nás obrátit.

Funkčnost PC her na různých konfiguracích


V současné době neexistuje počítač, na kterém by fungovaly všechny hry pro PC. Důvodů je řada - různé verze Windows, různé verze hardwaru u grafických a zvukových karet počínaje, procesory konče. Další roli hraje verze nainstalovaného rozhraní DirectX, která není 100% kompatibilní směrem dozadu, dále řada her nesnese spuštěné rezidentní programy (antiviry, virtuální mechaniky, atd.), v neposlední řadě hrají roli ovladače pro různá zařízení, své problémy dělá i známá ochrana Starforce atd. Proto garantujeme, že hra, kterou si koupíte bude v pořádku a nebude mít nečitelná data, nemůžeme však garantovat, že ji bude možné hrát na jakémkoliv počítači. Rovněž neneseme zodpovědnost za chyby ve hře způsobené vývojovým týmem. Zkuste se v takovém případě porozhlédnout po internetu, k celé řadě her vyšly opravné soubory, které řeší řadu problémů.