Dying Light: The Following - Enhanced Edition

Nově naskladněno

Dying Light: The Following - Enhanced Edition

od 550 Kč 550 Kč

:
Techland
:
2016
Dying Light: The Following - Enhanced Edition
Stav: Renovované
Kompletnost: Kompletní
Záruka: 24 měsíců
550 Kč
Dying Light: The Following - Enhanced Edition
Stav: Renovované
Kompletnost: Kompletní
Záruka: 24 měsíců
Dying Light: The Following - Enhanced Edition obsahuje původní hru Dying Light rozšířenou o rozsáhlé příběhové DLC The Following a celou řadu změn a vylepšení, mezi které patří Legend systém, obtížnost Nightmare, systém Bounties, nové parkourové pohyby, nové pohyby nepřátel, kteří navíc dostanou vylepšenou AI, nové zbraně, lepší zvuk, možnost upravovat HUD a celkové úpravy gameplaye.

Základní hra Dying Light je akční survival horor z pohledu první osoby, zasazený do nebezpečného světa smyšleného města Harran zasaženého tajemnou epidemií měnící místní obyvatele na nebezpečné zombie. Zhostíte se role tajného agenta Kyle Cranea vysazeného do karanténní zóny a pověřeného úkolem lapit zběha z jejich organizace, Kadira Sulaimana. Je jen na vás, zda se upnete na řešení tohoto hlavního úkolu a nebo budete pomáhat místním přeživším a získáte si tak jejich pomoc. Autoři Dead Islandu přináší ještě zábavnější a brutálnější akci, kde si můžete drsné boje o přežití opět vychutnat o samotě nebo v online kooperaci s přáteli. Během dne se můžete volně pohybovat po světě, shánět zásoby a objevovat nové zbraně a materiály. Jakmile ale nastane noc, svět projde nebezpečnou proměnou. Lovec se stává kořistí a infikovaní začnou být více agresivní a krajně nebezpeční. Ať už sledujete svojí oběť, nebo se snažíte uniknout před predátory, Dying Light umožňuje volný pohyb a obsahuje prvky parkouru a free runningu. Skákání mezi jednotlivými budovami, chytání se zdí či odrážení se od zmatených nepřátel je tak zcela přirozené a přejde vám rychle do krve. Hra je zasazena do rozlehlého otevřeného světa, který přináší širokou škálu různých nepřátel a napínavý příběh o přežití, kde prostředky jsou omezené a infikovaní nejsou zdaleka jedinou hrozbou.

DLC přídavek The Following se odehrává nedlouho po konci původní hry a zavede vás na venkov, kde se hlavní hrdina, Kyle Crane, pokusí odhalit tajemství podivného apokalyptického kultu, který by mohl znát lék na zombie nákazu. Problém je v tom, že nikdo neví, zda nejde jen o mýtus, ke kterému se upínají zoufalí lidé ve světě plném zombie. S přesunem na venkov se částečně mění i pojetí hry, protože na venkově nelze čekat městskou zástavbu a možné přesuny po střechách. K ruce získáte vlastní terénní buginu, kterou budete moci vylepšovat stejným způsobem jako dovednosti hlavního hrdiny. Ta nebude sloužit jen k rychlému přesunu po mapě, ale pomůže i v boji. Plamenomet vám například umožní zombíky správně propéct, vyztužený nárazník pořádně naklepat a elektrická klec způsobí, že nemrtví dostanou pořádnou dávku energie. Užijete si i šplhání po skalách či vertikální akce v přilehlém přímořském městečku.

Podobné tituly

Dead Rising 4

Dead Rising 4

Dead Rising 4 je již čtvrtým dílem známé akční série, která vás…

Resident Evil 2

Resident Evil 2

Resident Evil 2 je návrat jednoho z nejznámějších a …

Resident Evil Origins Collection

Resident Evil Origins Collection

Resident Evil Origins Collection je výrazně upravenou předělávkou…

Resident Evil: Revelations 2

Resident Evil: Revelations 2

Hororová akce Resident Evil: Revelations 2 se konceptem vrací ke…

Resident Evil 5

Resident Evil 5

Po úspěchu na předchozí generaci konzolí se Resident Evil 5 dočkal…

Zombi

Zombi

Zombi je akční hororový titul z prostředí zdecimovaného…

Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army 4: Dead War je pokračování odnože vojenských third…

Get Even

Get Even

Get Even je hrou, jenž neotřelým způsobem míchá příběhové a …

Zavřít
Loading...