Diablo III Eternal Collection

Nově naskladněno

Diablo III Eternal Collection

:
Blizzard Entertainment
:
2017
:
ANO
diablo_iii__eternal_collection_xone_1.jpg
Diablo III Eternal Collection
Stav: Renovované
Kompletnost: Kompletní
Záruka: 24 měsíců
550 Kč
Diablo III Eternal Collection
Stav: Renovované
Kompletnost: Kompletní
Záruka: 24 měsíců
Diablo III Eternal Collection je kompilací původní hry Diablo III a jejího rozšíření Diablo III: Reaper of Souls spolu s extra hratelnou postavou nekromanta.

Diablo III je následovníkem legendární herní série akčních RPG, které se celosvětově prodalo miliony kusů. Hra si bere základní prvky od svých předchůdců - náhodné generování úrovní, obrovská množství příšer, řady jedinečných úkolů, tuny předmětů, a to vše zahrnuje do epického příběhu. Zároveň přidává další nové prvky, díky kterým posouvá žánr RPG zase o stupínek dále. Samozřejmostí je i široká paleta herních postav, mezi kterými máte na výběr. Čtyři jsou zbrusu nové (kouzelník, šaman, lovec démonů a mnich) a doplňuje je oblíbená postava barbara, která je vylepšená mnoha destruktivními schopnostmi. Každá postava vyžaduje odlišný herní styl a díky tomu vám zprostředkuje unikátní herní zážitek. Svá kouzla a schopnosti si budete upravovat pomocí systému run, jenž mohou často zcela pozměnit celkový efekt. Maximální úroveň postavy je šedesátá, ale díky systému Paragon si charakter můžete vylepšovat i po jejím dosažení. Děj hry je zasazen několik let po událostech z datadisku na Diablo II. Tři Páni zla byli poraženi a v zemi Sanctuary zavládl křehký mír, který je narušen pádem hvězdy do katedrály v Novém Tristramu, kde se odehrávalo původní Diablo. Její přítomnost probudí mrtvé, kteří začnou ohrožovat blízké okolí, a jsou povoláni hrdinové, aby situaci napravili. Jejich dobrodružství je provede světem Sanctuary, protože v Novém Tristramu vše teprve začíná. Projdou žhavé pouště, zmrzlé pláně a třeba se vydají i kam dosud noha smrtelníka nevkročila.

Diablo III: Reaper of Souls je rozšíření hry Diablo III. Přidává spoustu novinek, v jejichž čele stojí nová hratelná postava – Crusader. Tento svatý bojovník se vybavený svým řemdihem a štítem vydává na pouť vymýtit veškeré zlo ze světa Sanctuary. Jeho schopnosti v sobě kombinují výdrž a sílu obrněného bojovníka se svatým zápalem umožňujícím i útoky na dálku nebo léčení. A že je na co útočit! Reaper of Souls přidává pátou kapitolu příběhu Diablo III, v níž budete čelit novému padouchovi – padlému archandělu Malthaelovi, který se momentálně nazývá Andělem smrti a ukradl Black Soulstone s uvězněnými dušemi nejvyšších démonů. Za jakým účelem, to už musíte zjistit vy. Vaše cesta začne ve městě Westmarch, obléhaném armádami nemrtvých pod Malthaelovou kontrolou, ale dostanete se i do pochmurných bažin Blood Marsh nebo do legendami opředené říše Pandemonium. V nových prostředích vás čekají samozřejmě i noví nepřátelé, k jejichž likvidaci vám dopomůže navýšená maximální úroveň postavy na level 70 a s tím spojené nové schopnosti. Nově je do hry přidán i herní režim Adventure Mode, v němž je celý svět Sanctuary otevřen a vy v něm můžete plnit nové úkoly a unikátní výzvy vytvořené na míru zkušeným a vybaveným dobrodruhům, aniž byste museli postupovat dle příběhové linie.

Součástí Eternal Collection je pak ještě další hratelná postava, známá ze druhého Diabla, necromancer využívající síly smrti proti svým nepřátelům. Pro zpřístupnění necromancera je vyžadováno připojení k internetu, postava se vám bezplatně stáhne v patchi.

Podobné tituly

Diablo III Ultimate Evil Edition

Diablo III Ultimate Evil Edition

Diablo III Ultimate Evil Edition je kompilací původní hry Diablo…

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen je akční RPG, které hratelností mnohým může…

Titan Quest

Titan Quest

Titan Quest ve své konzolové verzi je upravenou předělávkou…

Victor Vran: Overkill Edition

Victor Vran: Overkill Edition

Victor Vran: Overkill Edition je rozšířená verze izometrického…

Vikings: Wolves of Midgard

Vikings: Wolves of Midgard

Vikings: Wolves of Midgard je izometrické akční RPG ve stylu…

Warhammer: Chaosbane

Warhammer: Chaosbane

Warhammer: Chaosbane je akční RPG ve stylu Diablo zasazené do…

Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím