Crash & Spyro Superpack Volume 3

Crash & Spyro Superpack Volume 3

290 Kč 290 Kč

:
Vicarious Visions
:
2005
Crash & Spyro Superpack Volume 3
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Kompletnost: Jen hra
290 Kč
Crash & Spyro Superpack Volume 3 kombinuje 2 samostatné tituly, Crash Bandicoot: Fusion a Spyro Fusion, přičemž oba spojuje hlavní příběhová linie. Ripto, jeden z největších nepřátel dráčka Spyra, a Cortex, pro změnu nemesis Crashe Bandicoota, spojili své síly, aby společně dobyli celý svět. To je však hozená rukavice jak pro Spyra, tak i pro Crashe, kteří se jejich zlému úmyslu společně postaví.

Spyro se ve Spyro Fusion (v USA vyšla hra jako Spyro Orange: The Cortex Conspiracy) ocitne jak ve svém známém prostředí, tak i ve světě Crashe Bandicoota. K dispozici bude mít své klasické schopnosti a vy mu musíte pomoci dostat se až na konec, aby se postavil dvěma hlavním darebům.

V Crash Bandicoot Fusion (v USA vyšla hra pod názvem Crash Bandicoot Purple: Ripto's Rampage) čeká Crashe podobně jako Spyra svět jeho vlastní i část Spyrova světa, hromada jablíček ke sesbírání, nepřátelé, pasti, a bedýnky s bonusy. Obě hry obsahují řadu miniher a možnost multiplayeru i napříč oběma tituly.

Hra pro Gameboy Advance.

Podobné tituly

Daredevil

Daredevil

23 úrovní plných nepřátel v komiksové akci proti známým…

Earthworm Jim 2

Earthworm Jim 2

V akční plošinovce Earthworm Jim 2 ohrožují žížaláka Jima na…

The Incredibles

The Incredibles

The Incredibles je skrolovací arkáda podle stejnojmenného filmu u…

Finding Nemo + The Incredibles

Finding Nemo + The Incredibles

Finding Nemo + The Incredibles je kompilace dvou normálně…

Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím