Aces of the Luftwaffe: Squadron - Extended Edition

Aces of the Luftwaffe: Squadron - Extended Edition

290 Kč 290 Kč

:
THQ Nordic
:
2019
aces-of-the-luftwaffe-squadron-extended-edition-ps4-4-1.jpeg
Aces of the Luftwaffe: Squadron - Extended Edition
Stav: Bazarové v pěkném stavu
Kompletnost: Kompletní
290 Kč
Aces of Luftwaffe: Squadron - Extended Edition je izometrická akční střílečka s letadly, takzvaný SHMUP. Děj se točí kolem invaze nacistických jednotek do USA a chrabré jednotce čtyř pilotů, která se tomu snaží zabránit. Každý z pilotů má své výhody a nevýhody a akce na obrazovce se účastní všichni současně. Vy si zvolíte, za koho budete zrovna hrát, ostatní budou ovládáni umělou inteligencí a pokud je náhodou sestřelí, za chvíli se vrátí zpět, na rozdíl od vás. Čeká vás velká přesila nepřátel na vzduchu i na zemi, od obyčejných stíhaček přes vzducholodě až po originální protivníky v podobě masivních bossů. Své piloty si můžete za nasbírané mince vylepšit a dodat jim extra zbraně a bonusy, přičemž vám samozřejmě nejrůznější posily vypadávají i z poražených nepřátel. Hra podporuje i kooperační režim pro až čtyři hráče na čtyřech ovladačích.

Extended Edition obsahuje na disku i DLC Nebelgeschwader přidávající druhou kampaň, ve které se na celý konflikt podíváte z německé strany v sérii misí točících se kolem Bermudského trojúhelníku.
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím